העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר פוליש ווקס לרכב

 

כמה עולה פוליש ווקס לרכב?

עלות פוליש ווקס לרכב היא בין 100-400 ₪.

מה זה פוליש ווקס לרכב?

זהו ניקוי לרכב המעניק לו מראה אופטימלי ומבריק שלא ניתן להשיג בשטיפה רגילה של רכב. מומלץ לקיים טיפול פוליש ווקס לרכב כל כמה חודשים, במיוחד אם הוא יחסית ישן. פוליש זוהי משחה מיוחדת שגורמת לרכב להבריק במיוחד בזכות החומרים ממנה היא מורכבת. קיימים בשוק סוגים שונים של משחות פוליש, חלקם איכותיים יותר וחלקם פחות. ווקס הוא החומר המשלים את הפוליש ומטרתו היא כפולה: ראשית הוא מעניק הברקה נוספת של הרכב, ושנית יש בו שכבת הגנה ששומרת על הברק לתקופה מסוימת. ברוב המקרים משתמשים בפוליש ובווקס יחד, לכן קוראים לניקיון הזה כך.

איך עושים פוליש ווקס לרכב?

ישנם מספר שלבים לביצוע פוליש ווקס לרכב:

השלב הראשון הוא קודם כל לדאוג שמקום העבודה, כלי העבודה והחומרים מתאימים לרכב שלכם. בנוסף, עליכם לוודא שהפד שבו אתם עושים שימוש נקי ומחוטא, כי אתם עובדים במקום מוצל, וצבע הרכב קר. זה חשוב כיוון שאם סביבת העבודה לא תהיה נקייה אתם עלולים לשרוט את הרכב בזמן העבודה. מומלץ לבצע את עבודת הפוליש רק בסדנאות סגורות.

בשלב השני אתם מבצעים את פעולת הפוליש. תוכלו לעשות זאת עם מלטשת לרכב, המלטשת צריכה לאפשר לכם עבודה בטווחי מהירות שונים. בנוסף, היא צריכה להתאים לשלבים השונים בתהליך הפוליש ולמספר סוגי בד.

בשלב השלישי, תוכלו להתחיל עם עבודת הפוליש עצמה. עליכם לקחת פוליש גס שעשוי לרוב מצמר כבשים ומכיל פד פרווה. באמצעות הפוליש הגס ומשחה מתאימה לפוליש גס תוכלו להתחיל בעבודה. הפוליש הגס מסייע להעלים את רוב השריטות שברכב בכך שהוא מוריד שכבת צבע. לפני העבודה עם הפוליש הגס הקפידו לשמור על הגומי שנמצא מסביב לחלונות, כיוון שמשפחת הפוליש, יכולה לפגוע בגומיות אלו. עשו זאת באמצעות נייר דבק מתאים. בשלב זה הפוליש הגס מסתובב במהירות גבוהה, כ-1500 סיבובים לדקה.

בשלב רביעי העבודה תתבצע עם פוליש בינוני. קודם כל, עליכם לנקות את החומר, הלכלוך והצבע מהעבודה עם הפוליש הגס ולחזור לשלב שבו התחלתם שהרכב נקי. כעת תוכלו לעבור ולעבוד עם הפוליש הבינוני. בשונה מהפוליש הגס אתם צריכים לעבוד עם פוליש בעל פרווה רכה יותר או עם פד ספוג מעט נוקשה. בזכות הפוליש הבינוני תוכלו להוריד שריטות נוספות מהרכב. השתמשו במשחת פוליש בעלת מרקם חלק ומתאים לפוליש בינוני.

שלב חמישי, לפני העבודה עם הפוליש העדין, עליכם לחזור על השלב הראשון ולוודא שחומרי העבודה נקיים וסטריליים. כעת, הפוליש העדין הספוג הוא הפוליש השלישי ולפי מצב הרכב עליכם לקבוע האם יש צורך בפוליש נוסף או לא. הפוליש העדין מסייע לליטוש ומעניק מראה מנצנץ לרכב. הפוליש העדין מסתובב במהירות נמוכה, כ-1000 סיבובים לדקה.

מחיר פוליש ווקס לרכב מציג את טווח המחירים הממוצעים בשוק. המידע נאסף ממגוון עסקים ברחבי הארץ. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד.

מחירים מומלצים לרחיצת רכב


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות