העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר ליטוש פנסים לרכב

 

כמה עולה ליטוש פנסים לרכב?

עלות ליטוש פנסים לרכב היא בין 75-200 ₪.

מה זה ליטוש פנסים? איך מתבצעת העבודה?

ליטוש פנסים זו פעולה פשוטה שניתן לבצע בזמן קצר יחסית והיא נעשית עם חומרים מיוחדים. ליטוש וטיפול בפנסים ברכב יכול לחסוך לכם מאות שקלים ברכישת חדשים. את הנזק בתוך עדשת הפנס ניתן להבחין על ידי לחות שמצטברת בתוך הפנס, במקרה זה צריך לנקז את המים שמצטברים בפנים.

העבודה מתבצעת בכמה שלבים:

שיוף – בשלב הראשון, עליכם לשייף את הפנס עם נייר מים שהוא נייר שיוף עדין שלא גורם נזק לפנס. בשלב זה בעצם משייפים את הפלסטיק של הפנס ומורידים ממנו שכבה דקה מאוד. נייר השיוף בדרך כלל בעובי שנע בין 60-2,500 מיקרומטר וככל שמספר הנייר גבוה יותר - השיוף יהיה עדין יותר.

פוליש – לאחר ששייפתם את הפנס, כעת מורחים חומר פוליש. הפוליש מבריק את הפנס וגם ממלא את הסדקים שיצר נייר השיוף, כך נוצרת מעין שכבה חדשה.

מריחת לכה – לאחר שסיימתם את ליטוש הפנס, מורחים עליו שכבה של לכה. היא שומרת על השיוף והברק לאורך זמן. מומלץ לבצע את מריחת הלכה רק במוסך מקצועי ולא לבד כיוון שהיא יכולה לפגוע ברפלקטור – החלק בפנס שאחראי להחזיר ולפזר את האור מהנורה עצמה אל כל הפנס.

איך ליטוש פנסים לרכב משפיע על מעבר טסט?

במידה ופנסי הרכב שלכם עכורים ומעורפלים זה לא כביל בחוק, ולכן אתם עלולים להיכשל בטסט השנתי. ליטוש פנסים לרכב מעלה לכם את הסיכוי להעביר את הרכב שלכם טסט ולהימנע מטסט חוזר.

 

מחיר ליטוש פנסים לרכב מציג את טווח המחירים הממוצעים בשוק. המידע נאסף ממגוון עסקים ברחבי הארץ. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד.

מחירים מומלצים לרחיצת רכב


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות