העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

איך לבחור רופא מומחה להשתלת שיניים?

טכנולוגיית השתלים הדנטאליים שינתה את פני רפואת השיניים בישראל ובעולם

טכנולוגיית השתלים הדנטאליים שינתה את פני רפואת השיניים בישראל ובעולם. היתרונות הטמונים בהשתלות אלו משמעותיים ביותר שכן אין המטופלים צריכים לחיות עם שיניים חסרות, נמנע השימוש בשיניים תותבות והפנים זוכות למראה צעיר ואסתטי לאורך שנים רבות יותר.

על מנת שכל מה שצוין לעיל יהיה תקף אמת ויציב,יש לבחור רופא מומחה בתחום השתלת שיניים בצורה הטובה ביותר ובאופן מושכל. כיצד עושים זאת? המשיכו לקרוא.

מומחיות בהשתלת שיניים

נכון להיום, לא קיימת התמחות ייעודית בתהליך ההכשרה של רופאי השיניים בכל מה שקשור להשתלות. יחד עם זאת, אין שום מניעה חוקית אשר מורה על רופאי השיניים באשר הם (מומחים או לא) שלא לבצע השתלות שיניים כך שהבחירה היא חופשית. מומלץ ביותר לבחור רופא מומחה להשתלת שיניים אשר מגיע מתחום הפריודונטיה, שיקום הפה או מתחום כירורגיית הפה והלסת.  

המחיר המוצע

אין מה לעשות, על מנת ליהנות מהיתרונות הברורים של תחליפי השיניים המתקדמים והאיכותיים ביותר, יש להשקיע כסף ובמקרה זה, פירות ההשקעה בהחלט משתלמים. רופא מומחה להשתלת שיניים אשר מציע השתלת שתל בודד בעלות נמוכה מדי אומר דרשני. בתור אבן בוחן, המחיר הממוצע של השתלת שן בודדת נע בסביבות ה- 3000 שקלים. 

בקשו המלצות וחוות דעת

המלצות וחוות דעת נדרשות ביותר בכל מה שקשור לבחירת רופא מומחה להשתלות שיניים. את ההמלצות ניתן לקבל ממטופלים קיימים של רופא השיניים (אל תהססו לבקש מספרי טלפון!), לתור אחר ממליצים ברחבי האינטרנט בפורומים השונים אך לא לשכוח לבקש המלצות גם מרופא השיניים שלכם.

ניסיון

בתחום ההשתלות הניסיון הינו פקטור קריטי בהצלחת הטיפול. רופא בעל ניסיון יאפיין בצורה המיטבית את האסטרטגיה הטובה ביותר להחדרת השתל ויבצע זאת במיומנות רבה יותר מרופא מתחיל. סטייה של מספר מילימטרים לכאן או לכאן עשויה להטות את הכף בין הצלחה לכישלון הטיפול. רופא מומחה ידע לבחור את חומרי הגלם הנכונים ולהתאים את סוג השתל למטופל ספציפי בהתחשב גם בגורם התקציב. בררו את שנות הניסיון בתחום ההשתלות של הרופא עימו אתם עומדים להתקשר.