העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

רוכשים רהיטים ממותגים בזול

איך אפשר לקנות רהיטים של מעצבים מוכרים במחיר שפוי?

clock-icon 1 דקות קריאה
צוות B144

אנשים רבים מעדיפים לקנות רהיטי מעצבים בזכות העיצובים הייחודיים והמרשימים, השימוש בחומרים חדשניים או הפירוש יוצא הדופן שמעצבי הרהיטים נותנים לפריטים שגרתיים כמו כיסאות ושולחנות.

בדרך כלל רהיטי מעצבים הם יקרים מאוד, אבל אם אתם לא רוצים להתפשר על מותג כלשהו או על עיצוב מיוחד – קראו את המדריך הבא ותוכלו ללמוד כיצד בכול זאת אפשר לקנות רהיטים מעוצבים במחיר שפוי.

רוכשים רהיטים ממותגים במחיר שפוי

  • רכישה מתצוגה: טיפ שימושי זה רלבנטי לא רק לרכישת רהיטי מעצבים בזול אלא גם למוצרים רבים אחרים. כאשר אתם רוכשים את הרהיט שעמד בתצוגה אתם על פי רוב תקבלו הנחה משמעותית עליו. מדובר על פריטי ריהוט שעמדו באולם במשך תקופה של מספר חודשים ואף יותר. המבקרים בחנות ככול הנראה נגעו בפריט, בדקו את מאפייניו החיצוניים והפנימיים וכיוצא באלו. אין זה אומר שברהיטים אלו יהיו פגמים כלשהם, אבל חשוב לזכור שלרוב עסקה זו היא עסקה של "שילמת, לקחת", אין אחריות על פגמים מסוימים שיכולים להתגלות כשהרהיטים כבר נמצאים בבתיכם.
  • פגמים קטנים ברהיטים: אפשר לחסוך סכומים לא מבוטלים ברכישת רהיטי מעצבים שיש בהם פגמים קטנים. אלו פריטים שהחנות לא יכולה למכור במחיר מלא ולעיתים היא תתקשה למכור אותם גם בהנחה משמעותית. הפגמים יכולים להיות בצבע של הרהיט, שברים קטנים בעץ, א-סימטריה מינורית וכיוצא באלו. אפשרות זו אינה מיועדת לכל אחד והיא מצריכה בדיקה מקיפה ומקצועית של הרהיט לפני התשלום.
  • מבצעי חיסול וסוף עונה: פעמים רבות חנויות רהיטים מציעות הנחות מכובדות כאשר הן מבקשות להחליף את התצוגה בתצוגה חדשה יותר, או בסיום עונה לפני מעבר לסגנון רהיטים אחר. במקרה זה לחנות יש אינטרס להעביר את הסחורה הלאה במהירות האפשרית, כך שההנחות על הרהיטים הקודמים יכולות להיות משמעותיות מאוד. אפשר להתקשר לחנויות רהיטי מעצבים ולברר לגבי מבצעי חיסול, סוף עונה או החלפת תצוגה, כדאי לברר האם לאותה חנות רהיטים שאתם אוהבים יש מבצעים נוספים.
  • יד שנייה: גם אפשרות זו אינה מתאימה לכול אחד, אך יש בישראל חנויות המציעות רהיטי מעצבים יד שנייה, במחירים טובים ופעמים רבות גם במצב מצוין. נכון שלרוב יהיו פגמים כלשהם והרהיט כבר שימש מישהו אחר, אך אם אתם רוצים לחסוך כסף בצורה משמעותית זה יכול להיות הפיתרון שלכם.

רהיטי מעצבים בהחלט מציעים לא רק מראה מרשים אלא גם איכות ייצור שלא מוצאים בכול רהיט. אם תשקיעו מאמץ ותחפשו היטב, בהחלט אפשר למצוא רהיטי מעצבים במחירים שפויים ולחסוך סכומים משמעותיים.
 

search