העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

קרמיקה לבית: איך לקנות חכם ונכון

אז קודם תרשו לנו לאחל לכם מזל טוב על כך שאתם בונים בית חדש או שלחילופין החלטתם לבצע שיפוץ מקיף ולחדש את אריחי הקרמיקה שלכם

צוות B144
clock-icon 1 דקות קריאה

אז קודם תרשו לנו לאחל לכם מזל טוב על כך שאתם בונים בית חדש או שלחילופין החלטתם לבצע שיפוץ מקיף ולחדש את אריחי הקרמיקה שלכם.

קניית אריחה קרמיקה הפך לעניין מאוד מורכב, מכיוון שכיום קיים היצע אדיר ומגוון ספקים רחב. אריחי הקרמיקה החדשים שלכם ישמשו אתכם למשך שנים רבות והיווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של ביתכם ולכן חשוב שתקדישו מספר רגעים מזמנכם כדי להבין מה עליכם לעשות לפני שאתם קונים את האריחים החדשים וממי רצוי שתקנו.

חוקי בסיס

החוק הראשון והוא החשוב ביותר הוא בחרו את מה שמתאים לכם, מה שאתם אוהבים מבחינת מראה ומרקם. החוק השני, הוא שעליכם לקחת את הזמן, אל תמהרו להחליט מכיוון שמגוון אריחי הקרמיקה המוצעים בשוק הינו גדול ומגוון וכל חנות שתבדקו תוסיף לכם עוד ועוד אופציות לאריח הקרמיקה אשר תבחרו.

החוק השלישי הוא האיכות, חשוב שתקפידו כי הנכם קונים קרמיקה איכותית בעלת תו תקן, קרמיקה לבית תשמש אתכם שנים קדימה. החוק הרביעי הוא בצעו השוואה באמצעות האינטרנט או לחילופין בצורה ידנית בין כלל סוגי הקרמיקה השונים כדי להיות בטוחים כי קניתם את הסוג הטוב ביותר וזה שמתאים לכם בצורה הטובה ביותר.

ממי עלי לקנות?

כיום בארץ קיים מגוון עצום של ספקים לקרמיקה ביתית, אך חשוב להיזהר לא ליפול בפח ולעשות עסקים עם אדם לא מורשה אשר לא יוכל לספק לכם את הסחורה, החל מהקרמיקה עצמה וכלה באחריות והתקנה. כיום ישנן חברות גדולות רבות בתחום הקרמיקה בארץ דוגמת נגב קרמיקה, אלוני וכו' וכלה בספקים גדולים כמו זהבי עצמון.

ככל שספק גדול יותר, כך יציבותו העסקית תהיה גדולה יותר ותבטיח לכם גב חזק יותר במקרה של מימוש אחריות. שימו לב לאותיות הקטנות בחוזה לגבי הובלה, התקנה ואחריות במקרה שמשהו משתבש.

עוד טיפים חשובים

לפני הקנייה עצמה בקשו מהספק לתת לכם כתובת או איש קשר אליו תוכלו ללכת כדי לראות את הקרמיקה אשר הנכם בחרתם ואשר הותקנה אצלו. הסתכלו האם במבחן המציאות סוג הקרמיקה שבחרת מתאים לכם וכמו כן שאלו את הקונים אודות ההתקנה, ההובלה והרגשתם הכללית לגבי החנות או הספק.

חוויה זו יכולה לעזור לכם פלאים ושני דברים קטנים אלו יבטיחו לכם כי גם לכם בחירה נכונה. קרמיקה לבית תמיד בוחרים במקצועיות ולאחר מכן נהנים במשך שנים מהבחירה שלכם.

search