העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

קייטרינג לאירועים קטנים ובינוניים

אירוע גדול או קטן, פרטי או מסחרי: לכל סוג אירוע ישנו כיום הקייטרינג המתאים לו.

צוות B144
clock-icon 1 דקות קריאה

אירוע גדול או קטן, פרטי או מסחרי: לכל סוג אירוע ישנו כיום הקייטרינג המתאים לו. הנה רק כמה מהאפשרויות העומדות בפניכם כשמדובר בקייטרינג לאירועים במיוחד אירועים קטנים או בינוניים

 

כמעט ואין ספק או מחלוקת על כך, שכאשר מקיימים אירוע גדול באולם, משתמשים בשירותי קייטרינג לאירועים. ישנם אולמות אירועים או גני אירועים שמציעים שירותי קייטרינג שלהם, וישנם כאלה שמאפשרים להזמין קייטרינג מבחוץ, אבל אפילו הבשלניות הכי מסורות לא יעמדו לבשל אוכל ל- 250 מוזמנים...

 

אם ישנה דילמה, היא ברוב המקרים דווקא באירועים הקטנים, המשפחתיים. לא מדובר באירועים שבהם כל אחד "מביא משהו", אלא באירועים שבהם מספר המוזמנים הוא 30 50 איש, ומאורגן על ידי משפחה אחת. האם "שווה" להזמין קייטרינג לאירועים, לאירוע קטן כל כך? מהן האופציות שעומדות לרשותנו?

 

ובכן בין אם מדובר באירוע פרטי ובין אם מדובר באירוע מסחרי, ישנן כמה אופציות של קייטרינג לאירועים. הדבר הראשון הוא מה שנקרא "מגשי אירוח". מדובר על פלטות של מנות קרות, קטנות, שמגיעות מוכנות להעמדה ולהגשה. מגשי אירוח שמוכנים על ידי חברות קייטרינג לאירועים כוללים מגשי סושי, כריכים, נקניקים ובשרים קלים, ירקות וגבינות וכד'. ישנם גם מגשי אירוח לקינוחים ובדרך כלל נהוג להעמיד עליהם סוגים שונים של שוקולדים, פירות חתוכים וכמובן עוגות ועוגיות.

 

מגשי האירוח הוא פתרון מצוין לקייטרינג לאירועים קטנים, כנסים ומפגשים, כאשר מניחים אותם בהפסקות שעד ארוחת הצהריים או לקראת הקפה של הערב. בדרך כלל משתמשים במזנון פתוח, עם כלים חד פעמיים, כאשר המנות מסודרות מהקל אל הכבד ואל הקינוח והקפה.

 

אם מדובר באירוע פרטי, אגב, אפשר להזמין רק חלק מהמגשים אצל חברת קייטרינג לאירועים, ולהשלים אותם על ירקות חתוכים, עלי גפן ממולאים משומרים, דגים כבושים ומעושנים ועוד ועוד. כל אלה לא מחייבים הכנה מיוחדת, וניתן לקנות אותם זמן רב מראש.

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים

 

הקייטרינג החלבי או הקייטרינג הצמחוני מתאים מאוד לאירועים קטנים. המנות נראות מצוין מאוד אלגנטיות האוכל קל יותר וקל יותר להכין אותו במנות אישיות. חשוב לדעת שקייטרינג לאירועים קטנים הוא לאו דווקא זול יותר או פשוט יותר לתכנון: דווקא באירועים קטנים, בהם כולם מדברים עם כולם ומכירים את כולם, מראה המנות חשוב מאוד, וכך גם המגוון שלהם והיכולת של הקייטרינג לספק מספיק מכל דבר לכל אחד. כשמדובר באירוע קטן, המזנון או שולחן ההגשה נראה מכל מקום בזמן האירוע, וחשוב שייראה טוב ושופע.

 

לסיכום: לאירוע קטן או בינוני אפשר בהחלט לשקול הזמנת קייטרינג לאירועים. חשוב שלחברת הקייטרינג תהיה התמחות בסגנון האוכל בו אתם מעוניינים ונסיון בהגשה באירועים קטנים.

search