העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

איזה קייטרינג לבחור?

חלבי או בשרי – איזה קייטרינג לבחור?

צוות B144
clock-icon 1 דקות קריאה

קייטרינג - קייטרינג חלבי או קייטרינג בשרי?


שוק הקייטרינג בישראל גדול מאוד, לאלו מביניכם שמתכננים אירוע בקרוב יש אפשרות נרחבת מאוד לבחור מבין מגוון אדיר של חברות קייטרינג. בשנים האחרונות מתפתחים טרנדים של קייטרינג לאוכל גורמה, או קייטרינג על פי מטבח מסוים לדוגמה קייטרינג איטלקי, יפני, סיני, קייטרינג בריאותי, צמחוני ושאר טרנדים פופולאריים שמגוונים את הענף. אך עוד לפני ההחלטה באיזו חברת קייטרינג לבחור, אתם צריכים להחליט האם כדאי להזמין קייטרינג חלבי או קייטרינג בשרי.

עבור חלק מאיתנו ההחלטה לכאן או לכאן היא פשוטה וברורה, במיוחד אם אתם צמחוניים, אבל עבור אחרים מדובר בהתלבטות של ממש – לאלו שמתלבטים במה לבחור מומלץ לקרוא את המאמר הבא.חלבי או בשרי – איזה קייטרינג לבחור?תקציב: כלל זה אינו מחייב והוא תלוי מאוד מה בדיוק אתם מזמינים, אך באופן כללי ניתן לומר כי קייטרינג חלבי הוא זול יותר לעומת האפשרות הבשרית שמצריכה חומרי גלם יקרים. כך שאלו המבקשים לחסוך בסעיף הקייטרינג יכולים לבחור בתפריט חלבי צמחוני.

סוג האירוע: לסוג האירוע השפעה מסוימת על בחירת סוג הקייטרינג, לאירועים שנערכים בצהרי היום במקום פתוח פעמים רבות יתאים יותר קייטרינג בשרי ואילו אירוע עסקי בשעות הערב יכול ללכת מצוין רק עם גבינות ויין וכדומה.

סגנון ההגשה: זווית אחרת לבחינת הנושא היא סוג האירוע מבחינת האווירה שאתם רוצים ליצור.  כאשר הכוונה היא האם אתם רוצים שהאורחים יאכלו בשיטת המזנון או בהגשה לשולחנות – בהגשה לשולחנות האפשרות הבשרית היא פעמים רבות עדיפה יותר. אם אתם רוצים דווקא אירוע אלגנטי בסגנון ה"קוקטייל" שבו יש שפע של מנות קטנות ומעוצבות שניתן לאכול "תוך כדי תנועה" אז בחירה בקייטרינג חלבי היא בחירה עדיפה יותר.

היבטים בריאותיים: למרות שאירועים הם לרוב סיבה לחגיגה ורובנו לא ממש חושבים על היבטים כמו תזונה בריאה, יש כאלו שמתעקשים שהאוכל באירוע שלהם יהיה טעים ובריא, אך עדיין לא מוכנים ללכת למשל על קייטרינג טבעוני. לאלו הדואגים לנושא הבריאות האפשרות של קייטרינג חלבי עשויה להיות טובה יותר.

קינוחים חלביים: היום חומרי הגלם ה"פרווה" השתפרו פלאים ובפועל ניתן בהחלט להכין קינוחי פרווה משובחים שכמעט ולא ניתן להבדיל ביניהם לבין "הדבר האמיתי". אך עבור אלו שלא מוכנים לוותר על קינוחים חלביים עשירים ונושא הכשרות מהותי מאוד מבחינתם - האפשרות של קייטרינג חלבי היא האפשרות היחידה למעשה.

לסיכום: בסופו של דבר, הבחירה בין קייטרינג חלבי או קייטרינג בשרי היא עניין מאוד אינדיבידואלי - הדבר תלוי בטעמכם האישי, בסוג האירוע, בסגנון ההגשה והעיצוב וגם כפי שראיתם בהיבטים של כשרות. עולם הקייטרינג בישראל הוא עולם מאוד מפותח ולצד אפשרויות הקייטרינג הרגילות יחסית אפשר למצוא חברות קייטרינג מיוחדות מכל הבחינות – בכל מקרה, האורחים שלכם כנראה לא יצאו רעבים מהאירוע...
 

search