העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

קוסמטיקאיות העתיד

ככל שהשנים עוברות תחומים רבים משתנים ומתפתחים ביחד עם עידן הטכנולוגיה המתפתח ומשתנים מקצה לקצה. לרוב הטכנולוגיה והקדמה משפרים ומיעלים רבות וגורמים לביצועים טובים יותר. גם בתחום הקוסמטיקה חלו שינויים.

clock-icon 1 דקות קריאה
צוות B144

ככל שהשנים עוברות תחומים רבים משתנים ומתפתחים ביחד עם עידן הטכנולוגיה המתפתח ומשתנים מקצה לקצה. לרוב הטכנולוגיה והקדמה משפרים ומיעלים רבות וגורמים לביצועים טובים יותר.

השינוי שחל במקצוע הקוסמטיקה

מקצוע הקוסמטיקה עבר שינויים רבים בחלוף השנים ובצורה מטפורית אפשר להגיד שתחום הקוסמטיקה עשה לעצמו טיפול קוסמטיקה. המקצוע שידרג את יכולתו להגיע לתוצאות  וביצועים איכותיים יותר תוך שיפור אחוזי ההצלחה של טיפולים וכל זאת בעזרת עבודות מחקר רבות שנעשו במרוצת הזמן וגרמו לשינוי תפיסה כולל בתחום.

כיום ידוע שטכניקות מסוימות שפעם שימשו תפקיד מרכזי בטיפול קוסמטיקה ,הוכחו כלא יעילות ואפילו מזיקות, תוסיפו לכך תכשירים חדשים שיוצרו בהסתמך על מחקרים אלה ומבוססים על מדע מוצק ומוכח ותקבלו תחום שונה לגמרי ממה שהכירו אנשי המקצוע לפני מספר שנים לא רב.

קוסמטיקאיות העתיד חייבות להישאר מעודכנות

ישנן קוסמטיקאיות רבות אשר תקועות עדיין בעבר ואינן מחדשות ומרעננות את ידיעתם בתחום ועדיין עסוקות במריטת שערות והוצאה של שחורים מהפנים. קוסמטיקאיות אלה, חוץ מכך שהן מעניקות טיפול מיושן ללקוחותיהן ולא חושפות אותן לטכניקות טיפול ותכשירים חדשניים ומועילים, הן גם מסכנות חלק מהן בתכשירים שכבר הוכחו כמסוכנים לשימוש בתווך הארוך.

לצערנו בישראל אין הגבלה כלשהיא על קוסמטיקאיות לפעול וכל אחת יכולה לפעול כאמצעית בתחום ולהעניק שירותים למאות לקוחות ללא כל פיקוח. משרד העבודה אמנם יצר מבחן הסמכה כלשהוא אך אינו מגביל את אלה שלא עוברות אותו.  

search