העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר בלה חול

כמה עולה בלה חול?

עלות של בלה חול היא בין 120-80 ₪, המחיר מתייחס לבלה אחת (שק ענק בנפח 500 ק"ג) ואינו כולל מע"מ, הובלה (משלוח עד בית הלקוח), פריקה, דמי פיקדון עבור הבלה.

 

ממה מורכב מחיר השכרת טרקטור ליום?
 

מחיר בלה חול מורכב מהעמסת הבלה בחול טבעי או סינטטי לבחירת הלקוח, הטענת הבלה על משאית או רכב הובלה אחר, שק ייעודי חזק בנפח כ-500 ק"ג. בהתאם לצורך ניתן להזמין שקי חול (זיפזיף) קטנים במשקל של 25 ק"ג כל פריט.

השימוש בחול הולך וגובר בשנים האחרונות עקב תנופת הבנייה ופיתוח התשתיות ברחבי המדינה. החול משמש במגוון תחומים, הוא נחשב לחומר גלם עיקרי להכנת יציקת בטון, למילוי לפני עבודות ריצוף במבנים וכחומר מילוי איכות ליישור קרקע ולבניית מדרכות ושבלים מאבנים משתלבות. החול משמש גם לגידולים שונים ומהווה חומר פופולרי לחיפויי קרקע, וחומר מרכזי בתעשיית הזכוכית.
 

איך לבחור ממי להזמין בלה חול?

כדי להזמין בלה חול לאתר בנייה או למבנה שעורכים בו שיפוצים ו/או עבודות גינון מורכבות כדאי לפנות לכמה חברות מומלצות המופיעות כאן באתר 144B. חשוב לקרוא מידע על החברות המומלצות, לגלוש לאתרים של החברות, לבקש הצעת מחיר או לבדוק מחירונים באתרים, לבדוק עלויות הובלה ויש לוודא זמינות ואיכות החול שהחברה מספקת.

חברה מקצועית ומובילה לעבודות עפר מציעה חול טבעי או סינטטי באיכות גבוהה ובהתאמה לתקנים המחייבים, ניתן להזמין שירות הכולל הובלה בתשלום נוסף.

 

מחיר בלה חול מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום עבודות עפר ותשתיות. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה, סוג החול, כמות הבלות בהזמנה, מרחק ההובלה ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים לקבלן שלד


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות