העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

עיצוב מטבחים - מידע חשוב לקראת שיפוץ

מאמר בנושא עיצוב מטבחים, ריהוט למטבח

עיצוב מטבחים - עשה זאת בעצמך
 
המטבח הוא הלב הפועם של הבית. אמנם מדובר בביטוי שחוק ויחד עם זאת, אין עוררין על כך. ככה זה עם קלישאות. הן שחוקות כי הן נכונות. לכן לא מפליא כי אנשים רבים בבואם לעצב את ביתם, בוחרים לתת דגש מיוחד על עיצוב פנים של המטבח.

אם גם אתם בוחרים בעיצוב מטבחים בשיטת עשה-זאת-בעצמך, להלן מספר רעיונות וטיפים היסייעו לכן בעיצוב החלק המרכזי בבית- עיצוב מטבחים.

עיצוב מטבחים - שפע של אפשרויות
 
בכל מה שנוגע לעיצוב מטבחים, חשוב לדעת שיש שפע אינסופי כמעט של אפשרויות והצעות לעיצוב המטבח. לעיצוב הפנים של המטבח ישנה השפעה על עיצוב הפנים של כל הבית, במיוחד בבתים בהם המטבח והסלון הם יחידה אחת הממוקמת במקום מרכזי בבית. 

עיצוב מטבחים - שולחנות

תופתעו לגלות עד כמה הבחירה של הרהיט האלמנטארי הזה, שולחן מטבח, יכולה להיות מורכבת. אם תפתחו קטלוגים של חניות עשה-זאת-בעצמך תמצאו שפע של אפשרויות; ישנם לא מעט מעצבי פנים שבעצמם מתלבטים בין שלל האפשרויות.

אם כן, לפני שניגשים למלאכת הבחירה, יש להבין ראשית מה מתאים לכם. האם אתם הולכים על קו עיצובי נקי ומודרני או דווקא על סגנון כפרי? מהו החומר הדומיננטי - עץ, זכוכית או אולי אבן? אילו גוונים משתלבים טוב יותר בבית ובמטבח - הקרים או החמים? חשוב שתהיינה לכם לכל השאלות הללו תשובות כד שתוכלו בקלות לבחור שולחן אוכל אחד שמתאים לכל הצרכים. אם בכל זאת המבחר מצליח לבלבל אתכם והבחירה לא פשוטה, כדאי להתייעץ עם מעצבי פנים. אל תחששו לשטוח בפני מעצב הפנים את כל ההתלבטויות והצרכים שלכם כדי שתוכלו להגיע יחד להחלטה המיוחלת.

עיצוב מטבחים - כסאות וכיסאות בר

גם לאחר שבחרתם שולחן אוכל, ישנם דברים נוספים שתתבקשו להכריע ביניהם ולבחור,כו למשל כיסאות וכיסאות בר. אלו מהווים חלק מהותי בתוך בחירת שולחן האוכל, וכמובן מושפעים ממנו. נסו להבין אם קיבתכם חושקת בפינת אוכל קלאסית או דווקא באי בתוך המטבח, אשר סביבו כסאות בר גבוהים, המהווה חלק בלתי נפרד מההתרחשות הקולינרית של המטבח. זוהי דוגמה מובהקת להשפעה הניכרת של הריהוט על עיצוב הפנים של מטבחים.

לסיכום גם אם החלטתם לבחור בגישת עשה-זאת-בעצמך בכל הנוגע לעיצוב מטבחים, מומלץ לקבל השראה מתוך קטלוגים או לקבוע פגישת ייעוץ עם מעצבי  פנים המתמחים בעיצוב מטבחים. מי יודע אולי הדרך לעיצוב מטבחים קלה יותר ממה שחשבתם.