העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

כל מה שרציתם לדעת על צביעת בית

פרטים שחשוב מאוד שתדעו על סוגי צבעים, סוגי צבעים מומלצים, גוונים תקופתיים

צוות B144
clock-icon 1 דקות קריאה

לפני שאתם ניגשים אל מלאכת הצביעה, מפשילים שרוולים ועוטים את סרבל העבודה החדש שלכם, אנחנו צריכים לדבר... לא , לא שיחת יחסינו לאן, אבל כמה פרטים שחשוב מאוד שתדעו על סוגי צבעים, סוגי צבעים מומלצים, גוונים תקופתיים ואמצעי מיגון לילדים עם אצבעות שממגנטות ישירות לקיר.

 

מכירים את זה, כאשר הילד חוזר מבית הספר, מתנשם ומיוזע, זורק את התיק בדיוק למקום שאתם לא מרשים ונשען על הקיר עם כל היד המלוכלכת – מי שלא מרגיש בדיוק עכשיו את הצמרמורת שיקום!

 

אנחנו רוצים להכניס עוד קצת צבע הביתה, האם ישנה אפשרות ליצור עיצוב שלא יגזול מאיתנו משאבים רבים אך ייתן טוויסט מעניין בעלילה?

 

בחירת צבעים וסיידים לצביעת בית וצביעה עצמאית – השלכות ותוצאות

בחירת צבע לצביעת דירה או הבית, מדברת על מחשבה זהירה לפני המעשה. חשוב מאוד להבין שאם אתם בוחרים לעשות זאת באופן עצמאי, עדיין ישנו צורך בהשקעה לכל אורך התהליך, גם מבחינת הזמנים וגם מבחינת ההשקעה הכלכלית, באם נשווה מול עבודתו של איש המקצוע לא יהיו שונים זה מזה, באם לוקחים את אלמנט הזמן כאלמנט כלכלי. חשוב להבין שכל חדר יש לצבוע שלוש פעמים לפחות וזה כאשר אנחנו לוקחים בחשבון שהחדר אינו דורש שפכטל מאסיבי.

 

אחד החסרונות המשמעותיים בתחום הצביעה העצמאית והבלתי מקצועית, היא חוסר ההבנה וקלות "היד על המברשת", היכולת "לחפף" ולפספס פינוק קריטיות שידרשו צביעה מחודשת.

 

באינטרנט תוכל למצוא מדריכי וידאו לצביעת הבית או הדירה, באם בחרתם ללכת על שיטת "צבע דירתך בעצמך", חשוב להסתמך על הדרכתו של איש מקצוע מיומן ולעקוב אחר ההוראות – אחרת מדובר פה על השקעה כפולה והשקעה פיזית מאומצת שלכם – לחינם 

 

 

זהירות ילדים לפניך – צבעים ידידותיים ונוגדי תופעות לוואי של תביעות אצבע 

נושא זה הוא נושא רגיש לכל הורה, עליו דיברנו כבר בתחילת המאמר: תביעות אצבע והתשוקה הבלתי מוסברת לגעת בקירות. קיימים גוונים, צבעים ומרקמי צבעים מיוחדים אשר מונעים את כתמי טביעות האצבע או לחילופין במקרים של ידיים מזיעות או מלוכלכות קלים ביותר לניקוי במקרים של לכלוך. הרוב הגדול של הצבעים לצביעת הקירות נמצאים באחוז סיכון גבוה בקרב גורם הסיכון "אצבעות ילדים", לכן חשוב מאוד לבחור בצבעי ומרקמים שאינם רגישים לנוזלים ולמים. גוונים שאינם ניתנים לניקוי יעיל יותירו בדרך כלל סימני מריחה וסימני כתם גדולים עוד יותר מאשר היו לפני כן.

 

בעת בחירת הצבע, הסבירו למוכר כי ברצונכם לקבל המלצה לצבע קל לניקוי ושאינו רגיש למים, ספוג וסבון.

 

 

בחירת צבע דוחה אבק ולכלוך

זוהי אופציה נוספת הנחשבת כערך עליון משמעותי, מאחר שארצנו נחשבת לארץ מדברים, רוחות החול בתקופת הקיץ , ולעיתים גם בתקופת החורף מביאות אלינו כמויות אבק מכובדות ביותר, אשר משחירות את הקירות ודורשות מאיתנו לצבוע את הקירות לפחות אחת לשנה. בחירת צבע איכותי בעל טכנולוגיית דחייה אבק, תמנע את הצורך בצביעה מחודשת בכל שנה/חצי שנה.

search