העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

פרקטים לעיצוב הבית

בימינו, הפרקטים הם הפתרון הראשון שיציע כל מעצב ומוכר, בכל חנות, מכיוון, שכולם יודעים שפרקט הוא חומר הריצוף היפה והאלגנטי ביותר בעולם העיצוב

צוות B144
clock-icon 1 דקות קריאה

בימינו, פרקטים הם הפתרון הראשון שיציע כל מעצב ומוכר, בכל חנות, מכיוון, שכולם יודעים שפרקט הוא חומר הריצוף היפה והאלגנטי ביותר בעולם העיצוב.

הפרקט מכניס תחושה ביתית חמה לכל חלל שבו נבחר למקם אותו, פרקט, הוא גם פתרון מעולה לאנשים שרוצים להוסיף דבר חדש לחדר קיים, מבלי לצרוך איש מקצוע לעבודה גדולה ומסובכת שתגזול מהם זמן וכסף רב מאוד, מכיוון שהפרקט הוא לא חומר יקר כל כך, והתקנתו אינה דורשת עבודה רבה, התקנתו דורשת רק את הזזת החפצים מהרצפה והדבקת הפרקט על הקיים מבלי להוציא שום אריח, ומבלי להצטרך עבודה של איש מקצוע שיקח על כך כסף רב.

יתרון נוסף בפרקט, הוא יכולתו לספוג חום ולפזרו נהדר בחלל החדר. הפרקט, מחזיק לרוב עד כ15 שנה ואם אתם מבחינים במקום שדורש תיקון או שיפוץ כלשהו, אפשר לבצע זאת בקלות רבה, בעזרת שמן או שיוף קל על ידי מכשיר מיוחד שמעניק חיים מחדש לכל פרקט ללא תשלום רב.

פרקט הלמינציה

אם אתם קצרים בכסף, ומפחדים להשקיע כסף רב בפרקט הטבעי, כי שמעתם שהוא עדין מאוד, וכל שריטה או מפגע הכי קטן נראה לעין, ישנו גם הפתרון הסינטטי, הפתרון הסינטטי הוא גם זול יותר ועמיד יותר ממפגעים מהפרקט הטבעי, והוא דומה לו מאוד עד כדי שהוא נראה זהה כמעט לגמרי.

הפרקט הסינטטי, לא כמו הפרקט הטבעי אשר עשוי מעץ טבעי ללא תוספות, עשוי מתערובת של עץ ועוד כמה חומרים אשר מתגבשים יחדיו לעיסה שמוכנסת לתבניות בצורה של המשטח הארוך דמוי פרקטים. הפרקט הסינטטי, הוא פרקט שניתן מאוד למשחק מבחינת צבעים, גוונים ואף חספוס שלו במגע מכיוון, שהוא עשוי בצורה מלאכותית והוא לא בא ישירות מהטבע כמו הפרקט הטבעי.

חסרונות בפרקט הלמינציה

לפרקט הסינטטי ישנם מספר חסרונות, הוא לא עמיד למים כלל, וכאשר ישנו מגע עם מים הוא ישר מתנפח, הוא לא מחזיק יותר מ5 שנים, הוא לא ניתן לשיוף ושיפוץ כמו הפרקט הטבעי, הוא לא תמיד עומד בציפיות היופי של האנשים כי אין מה לעשות שהוא סינטטי ולפעמים, הוא לא יפה ברמה של הפרקט הטבעי מכיוון שאין לו את הברק היפהפה שיש לפרקט הטבעי ואין לו את הזוהר הטבעי שיש לפרקט הטבעי, מכיוון שהוא בלתי ניתן לשיפוץ יסודי שנקרא שיוף והברקה כמו הפרקט הטבעי, אם ישנו מפגע הכי קטן שמפריע לנו בעין יש צורך להחליפו לגמרי בלי האפשרות לחדש אותו כלל וחסרון אחרון הוא שאין לפרקט הלמינציה את יכולות ספיגת החום של הפרקט הטבעי כלומר, הוא לא סופג חום כלל והוא לא מפזר חום כמו הפרקט הטבעי.

search