העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

סידור פרחים קבוע למשרד

סידורי פרחים בעבודה

clock-icon 1 דקות קריאה
צוות B144

יש שיטות תרפיה רבות, ביניהן תרפיה בצבע ותרפיה בריח. בשני סוגי הטיפולים האלו משתמשים גם בפרחים כדי לשפר את מצב הרוח, את האנרגיה ואת מצבו הנפשי של המטופל. הפרחים גורמים לכל אחד מאיתנו, חולים או בריאים, להרגיש לרגע אחד תחושה של שמחה ואפילו של חופש – פרחים מזכירים לנו את הטבע; הצבעים והצורות מקשטים את הסביבה וגורמים לאווירה רגועה ונעימה.

מקשטים את המשרד - בוחרים סידור פרחים

גם במקומות העבודה יכול סידור פרחים להוסיף מאוד הן לעיצוב והן לתחושת האנשים העובדים והמבקרים במשרד. במדריך זה תלמדו על הפרטים שחשוב מאוד לשים לב אליהם כשבוחרים סידור פרחים קבוע למשרד?

  • מה עדיף – ישנם משרדים שיעדיפו סידור קבוע מפרחים מלאכותיים על פני סידור חי, אבל חשוב לזכור שסידור חי מפיץ גם ריח נעים סביב וההחלפה השבועית או הדו-שבועית של סידור הפרחים מאפשרת גיוון במראה המשרד בהוצאה כספית לא גבוהה.
  • גודל הסידור – סידורים גדולים יכולים להיות מרשימים מאוד אבל אם הסידור הגבוה נתקע בתקרת המשרד הנמוכה או מסתיר את פניה של המזכירה, סביר להניח שהוא אינו הסידור המתאים למשרד שלכם. כדאי לבחור סידור בגודל מתאים שיהיה בעל נוכחות בחדר אבל לא יפריע לעבודה השוטפת.
  • צבעים – אם מדובר במשרד שבו העיצוב הוא עיצוב שקט ומאופק, כדאי לבחור סידור בגוונים שקטים ואלגנטיים כדי שיתאימו לסביבה. אם המשרד הוא משרד פעיל מאוד וצבעוני, ייתכן שסידור צבעוני ומיוחד יתאים יותר. אמנם סידור הפרחים אינו קבוע אך שוזר הסידור יפעל בכול שבוע על פי ההוראות הכלליות שלכם לגבי בניית הסידור.
  • מי מחליט? – תוכלו לבחור האם להיות מעורבים בבחירת הפרחים ומראה הסידור או לאפשר לשוזר המקצועי להכין עבורכם סידורי פרחים על פי הנחיות כלליות.
  • הטיפול בסידור הפרחים – שוזרי פרחים מקצועיים יביאו את סידור הפרחים כאשר הוא מצויד בספוג מיוחד הכולא את המים. חשוב לשאול מה הטיפול הנדרש עבור הפרחים כדי לשמור על מראה וריח רעננים עד להחלפת זר הפרחים בזר חדש.
  • מומלץ למנות אחד מהעובדים שיהיה אחראי לסידור הפרחים. כאשר המים מעופשים העובד ידאג להחליף את המים, הוא ידאג לנקות את הסביבה ליד סידור הפרחים (עלים ופרחים נושרים) והוא גם זה שידאג להשליך את הפרחים לפח אם הם נובלים לפני הגעת סידור הפרחים החדש.
  • מתי כדאי להחליף סידור?  - ברוב המשרדים זורקים את הסידור בסוף יום העבודה האחרון של השבוע ומבקשים לקבל סידור חדש בבוקר יום העבודה הראשון, כך המשרד נהנה מהתוספת המבורכת בכל ימי העבודה.

לסיכום, סידור פרחים קבוע למשרד יכול לשפר עד לאין ערוך את מראה המשרד, אבל חשוב שתוודאו שסידור הפרחים מתאים מבחינת המראה והגודל שלו לסגנון ולאופי של המשרד.
 

search