העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

משלוחי פרחים לאירועים

מאוד מקובל לשלוח פרחים לאירועים מסוגים שונים – מלידה או ברית, דרך ימי הולדת ועד לפרישה או יציאה לפנסיה. מה אפשר לשלוח לכל סוג אירוע? מה נהוג ואיפה אפשר לגוון?

clock-icon 2 דקות קריאה
צוות B144
משלוח פרחים בסלסלה עם כרטיס ברכה

פרחים הם מסוג המתנה שכל אחד ואחת אוהבים לקבל. הם יפים וצבעוניים, מחממים את הלב ומייפים את החדר, ואם הם נבחרים בקפידה, הם גם מעידים על מחשבה והשקעה במקביל.
אתם יכולים להביא פרחים בתור מתנה עיקרית או לשלוח במשלוח, ולצרף להם משהו קטן, כמו שוקולד או מתנה אחרת. כיום יש אפשרות לשלוח זר מתוק, שמכיל פרחים וגם ממתקים. איך בוחרים בין סוגי הזרים השונים? מתי כדאי לשלוח רק פרחים ומתי אפשר לצרף גם בלונים או מתנה? האם נהוג לצרף פרחים או זר ולשלוח אותם כמלווים למשהו אחר, כגון מגשי פירות מעוצבים, או שתמיד הסידור או הזר הוא העניין העיקרי? הנה כמה תשובות לכל השאלות.

מתי הזר הוא העניין העיקרי?

ככלל, סידור הפרחים או זר הפרחים הוא העניין העיקרי, כאשר השווי הכספי או הגודל שלו הם המשמעותיים במה שאתם מביאים או שולחים.
לדוגמא, אם שלחתם זר פרחים שעולה 150 ש"ח, וצרפתם לו בקבוק יין שמחירו 50 ש"ח, הפרחים הם ה"מתנה העיקרית". אם שווי בקבוק היין הוא 150 ש"ח, ומלווה אותו זר קטן, הרי שהאחרון הוא זה שהופך ל"תוספת".
בשני המקרים חשוב להסתכל על המתנה כעל מכלול, ולהתאים אותה למי שמקבל אותה, למידת הקרבה אליו או אליה ולסוג האירוע וההיקף שלו.

פרחים לכל אירוע

 

לידה

כמובן שלידת תינוק היא אירוע קלאסי להענקת זר פרחים ליולדת. אם על ידי האב הטרי, הסבים הגאים, חברים טובים וכל מי שרוצה לברך ולשמח את היולדת.
נהוג לשלוח זר פרחים עונתיים, בדרך כלל בגוונים שמתאימים למין היילוד. הצבעים יהיו לרוב צבעים רכים – לא ורדים אדומים או פרחים כתומים.

 

הפתעה רומנטית ליום הולדת מהבן זוג

 

יום הולדת

בכל שנה ושנה אנו חוגגים את יום ההולדת. אין דבר משמח יותר מלדעת שמישהו זוכר את יום ההולדת שלך, ואין הפתעה יותר גדולה משליח שמופיע בהפתעה בפתח הדלת, עם זר פרחים יפה.
הגודל וסוג הפרחים הוא בהתאם למידת הקרבה. בכל מקרה נהוג לשלוח זר צבעוני ושמח, אבל הבעל ישלח זר ורדים אדומים, בעוד שחברים או בני משפחה אחרים ישלחו פרחי עונה או פרחים ארוכים וגבוהים.
המשקיעים ממש גם ימלאו את החדר בשלל בלונים בצבעים המתאימים לפרחים.

 

סיום לימודים

כל מי שמקבל תעודה עם סיום הלימודים, ישמח בוודאי לקבל זר פורח לאחר הבחינה האחרונה או ביום קבלת התעודה.
אם הזר מוענק באירוע עצמו, הוא לרוב קטן יחסית, כך שניתן יהיה להחזיק אותו יפה בצילום עם תעודת הגמר. אם הוא נשלח הביתה, אפשר לגוון, הן במידות והן בצבעוניות.

 

גיוס או שחרור מהצבא

גוזרים את החוגר ומקבלים זר פרחים עם מתנה קטנה, לציון סיום השירות. יש גם מי שמקשטים את החדר של המתגייסת (לרוב) החדשה וממלאים אותו פרחים עם החזרה הביתה, לחופשה הראשונה.
סוג פרחים מועדף? החבר ישלח או יביא בוודאי זר רומנטי. חברות יביאו בוודאי זר פרחים עם דובי או בלונים.

 

חיזור

מה יותר רומנטי ממשלוח של זר פרחים יפה, כאשר בחור מחזר אחרי בחורה?
כמו בסרטים: יש לא מעט ששולחים זר יפה אחרי הדייט הראשון או השני, או כאשר הם רוצים לומר "אני מעוניין" או "וואו". מגוון הפרחים בזר והגודל שלו תלויים מאוד באופי של השולח ושל המקבלת, אבל הכול הולך: בין ורד אדום, בודד, אבל גבוה ויפה לבין זר עם תריסר ורדים.

 

הצעת נישואין

הפרחים תמיד היוו סמל לרומנטיקה, לכן שום הצעת נישואין לא תהיה מושלמת בלעדיהם. האם אפשר להגיד לא לזר פרחים יפה, אשר מוצמד לו פתק ובו כתוב: "התנשאי לי?"
נהוג לבחור פרחים מהמגוון הרומנטי כמו אדומים ולבנים. אם שולחים עדיף שיהיה זר גדול. אם מביאים עדיף שהזר יהיה קטן יותר, כדי שישדר אינטימיות.

 

חתונה

זרים נשלחים לחתונה, ברוב המקרים לאולם עצמו, כיון שזוגות רבים יוצאים לחופשה או לירח דבש מיד לאחר החתונה. אם לא שלחתם זר לאולם, שלחו אותו אחרי שהזוג חזר הביתה. בדרך כלל משלבים פרחים רומנטיים בפרחי עונה. הזר עצמו לא גבוה (לרוב).

 

יום נישואין

יום הנישואין הוא ההזדמנות של הגבר להראות לאשתו שהרומנטיקה עוד כאן. שליחת זר בהפתעה למקום העבודה יכולה להחזיר לאישה את הוורוד ללחיים. אילו פרחים? רומנטיים, כמובן.

 

אמא ובת מביאות לסבתא פרחים לכבוד היציאה לגמלאות

 

פרישה או יציאה לגמלאות

אירוע מרגש המסמל סיום של דרך אחת והתחלה של דרך חדשה. במקרה כזה, החברים במקום העבודה הם שיביאו את הפרחים, בזר רחב ושופע.

 

רוצים להפתיע את יקירכם עם הזר המושלם? מיטב רשתות וחנויות פרחים ממתינות לכם בקטגוריית פרחים באתר B144

search