העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

משלוחי פרחים בישראל

משלוח זר פרחים או סידור פרחים הוא עניין פשוט מאוד: היום עומדות לרשותכם מאות חנויות פרחים בישראל.

משלוח זר פרחים או סידור פרחים הוא עניין פשוט מאוד: היום עומדות לרשותכם מאות חנויות פרחים בישראל, וכל אחת מהן תשמח לקבל מכם הזמנה למשלוח פרחים מאילת ועד מטולה

משלוחי פרחים היו מאז ומעולם פופולריים בהרבה הזדמנויות שמחות ועצובות גם יחד: אנחנו מזמינים משלוחי פרחים בעיקר כשאיננו יכולים להגיע לאירוע, אבל לא רק: רבים נוהגים לשלוח פרחים ליולדת בבית היולדות או בבית החולים, לימי הולדת, לחגיגות וגם כמובן לאירועים. מנגד ולהבדיל אלפי הבדלות, משלוחי פרחים בעיקר זֵרים נהוג להזמין גם כאשר לא יכולים להגיע ללוויה. במקרה זה, חנויות הפרחים שולחות את הזרים ישירות לבתי הקברות.

אתם יכולים להזמין פרחים ישירות מחנות שאתם מכירים. ברוב המקרים, זהו הרעיון הטוב ביותר, במיוחד אם משלוח הפרחים נעשה באותה עיר. כך תהיו בטוחים שהחנות שאתם מכירים היא זאת שתבצע את סידור הפרחים ואולי גם תוכלו לעמוד ליד השוזר, כשיכין אותו.

בהזמנת משלוחי פרחים מחוץ לעיר מגוריכם, קיימות מספר אופציות:

- הזמנה טלפונית: ניתן להזמין משלוחי פרחים באמצעות הטלפון, ישירות בחנות פרחים בעיר או בישוב היעד שלכם. היתרון? סידור הפרחים או זר הפרחים יוכנו על ידי החנות בה תבצעו את המשלוח (יש לוודא זאת), כך שתהיה לכם כתובת במקרה הצורך. החסרון הוא שאם אין לחנות אתר אינטרנט, קשה יהיה לכם לדעת מה בדיוק אתם בעצם מזמינים.

- הזמנה באינטרנט בחנות מקומית: אתרי האינטרנט של חנויות פרחים מאפשרים לראות את הזר או את סידור הפרחים ששולחים במשלוח. קחו בחשבון שכמעט תמיד יהיו שינויים עונתיים, כיון שלא כל הפרחים פורחים לאורך כל השנה.

- הזמנת משלוח פרחים באינטרנט בחנות עצמאית אך לא מקומית: כל הסיכויים הם שחנות מקומית היא שתכין בסופו של דבר את הזר. חנויות פרחים רבות עובדות במעין רשתות פרטיות שמבצעות משלוחי פרחים זו עבור זו. היתרון הגדול הוא בפשטות ההזמנה. החסרון? אתם לא ממש יודעים מי מבצע את המשלוח.

- הזמנת משלוח פרחים באתר אינטרנט או טלפונית ברשת ארצית: בישראל, כמו במקומות רבים בעולם, ישנן חנויות פרחים ששייכות לרשת. היתרון הוא סטנדרטים ידועים של איכות ולוחות זמנים, זרים וסידורי פרחים ידועים וקבועים וזמינות כלל ארצית. הזמנה של משלוח פרחים דרך רשת חנויות לא שונה בהרבה מהזמנת משלוח פרחים בחנות אינטרנטית עצמאית או רשת של חנויות פרחים עצמאיות.

לסיכום: אם אתם רוצים לשלוח פרחים, נסו קודם כל בחנות פרחים שאתם מכירים ויש לכם נסיון טוב איתה. מעבר לזה, ברוב המקרים הזמנת משלוח פרחים הוא עניין של נוחות, היצע ועלות. רבים בוחרים בסופו של דבר משלוח פרחים בחנות או רשת שתציע זרי פרחים או סידורי פרחים יפים, בעלות הוגנת ובלוח זמנים סביר ורלוונטי.