העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

טיפים לבחירת זר פרחים מתוק

מחפשים מתנה מתוקה ומפתיעה לשלוח ליולדת, לחברה או לחבר, או להביא לחגיגה או לאירוע? אין ספק שזר מתוק הוא רעיון מעולה, אבל צריך רק לבחור אותו ולהתאים אותו נכון

clock-icon 2 דקות קריאה
זר פרחים מעוצב עשוי משוקולד

הכול מתחיל בשוקולד...

שוקולד הוא אחד מסוגי הממתקים האהובים עלינו ביותר, אבל בתחילת דרכו, הוא לא ממתק ולא היה מוכר אפילו ככזה.
האצטקים היו הראשונים להשתמש בפולי קקאו ליצירת משקה, ששימש אותם לטקסים שונים, כמשקה מעורר וכמעורר תאווה. המשקה הזה היה מר, גם כיון שלא היה ממותק. לאחר שהובא לאירופה על ידי הספרדים, הפכו אותו האירופאים למשקה ממותק ובהדרגה החלו להשתמש בקקאו גם בתוך ממתקים מוצקים. 
היום השוקולד הוא כמובן ממתק מריר-מתוק שלא ניתן לעמוד בפניו. בחירת מתנה יפה, ששולב בה שוקולד כחלק משי למארחים, לחוגגים או לאהובים כבר הפך לנוהג מוכר ואהוב. 

 

זרי פרחים מתוקים

זר פרחים צבעוני, מעוצב ואלגנטי, משולב בשוקולד מתוק, טעים ומשמח הוא שילוב של השנים האחרונות.
בתחילה היה זה גימיק, שכלל כמה פרלינים מתוקים שהוספו לזרי פרחים מעוצבים, אבל התחום הלך והשתכלל והיום ניתן לשלוח או לקנות זרים וסידורים של שוקולדים וממתקים המהווים תחליף מתוק ומסקרן למתנה סמלית.
אם בחרתם לוותר על תריסר ורדים או על זר פרחי קיץ ולשלוח במקומם זר מתוק של שוקולד – מה כדאי לבדוק?

 

ורד שוקולד

 

טיפים לקנייה מתוקה של זרי ממתקים

למי שולחים?

לשלוח זר פרחים זה כבר דבר ברור מאליו, אבל לשלוח זר של ממתקים נחשב עדיין לעניין חדש ומרגש. 
משלוח וזר כזה יכול לשמח כמעט כל אחד אבל כדאי לשים לב למי אתם שולחים אותו: 
לא כדאי לשלוח זר מתוק לאדם חולה סוכרת, למי ששומרת על משקלה או למי שמחלים מניתוח שיניים או חניכיים. במקרים כאלה או דומים להם, זר השוקולד יכול להפוך ממחווה של רצון טוב לעוגמת נפש.
אם אתם רוצים לשלוח זר שוקולד או ממתקים לילד או ילדה שמחלימים ממחלה או סתם כך, להביא אותו בתור מתנה ליום הולדת, בקשו רשות מההורים של הילד ובררו איתם אם הם מסכימים לכך. אל תיקחו שום דבר כמובן מאליו. 
זרים לילדים צריכים להכיל ממתקים שנחשבים "אופנתיים". עליהם אפשר להוסיף דמויות שונות משוקולד, אבל לזכור להכין את הזר כך, שמכל סוג וצורה של חטיף או ממתק יהיו לפחות שתי יחידות; זאת, כדי שהילד יכול לשתף אח או חבר, ללא מריבות. 

מה האירוע?

החברות העוסקות במשלוח זרים מתוקים מציעות היום מגוון רחב של זרים וסידורים כמעט לכל סוג של אירוע. 
אם מדובר בזר ליום הולדת כדאי להשקיע בשוקולדים איכותיים שהמקבל אוהב במיוחד ובסידור מעניין, אפילו על חשבון גודלו של הזר. 
מצד שני, אם הזר נשלח לרגל לידה ומגיע אל בית החולים כדאי לזכור שהוא יהפוך גם לכיבוד עבור המבקרים ואז כדאי לדאוג שהזר יהיה גדול דיו עבור כולם.

מה שולחים?

מרבית הזרים עשויים משוקולד אבל ישנם גם ממתקים נוספים המצטרפים לזרים המתוקים. אלה יכולים לכלול סוכריות צבעוניות, סוכריות גומי ועוד. 
שאלו במעמד ההזמנה האם יש אפשרות לבחור ממה יורכב הזר ואולי תוכלו להרכיב זר כזה שיתאים למי שאוהב במיוחד שוקולד לבן או למי שאוהב יותר סוכריות על מקל, מאשר חטיפי שוקולד, למשל. 
בהקשר הזה, ראו את הטיפ שלנו לגבי משלוח זרים מתוקים לילדים: בזרים כאלה, התכולה חשובה עוד יותר. 

 

על מה חשוב להקפיד בהזמנת המשלוח עצמו?

זכרו לברר לפני שאתם מזמינים כי הפרלינים והממתקים בסידור הם מאיכות טובה.
אם נושא הכשרות חשוב לכם או למקבל הזר, ודאו שהרכיבים השונים אכן כשרים. 
זר של שוקולדים שמגיע כאשר כל הממתקים נמצאים במצב נוזלי הוא כמו זר של פרחים שנבלו. לכן, ודאו שהמשלוח יועבר בתנאים מתאימים, כך שהוא יגיע למקבל במצב טוב. אם מדובר במשלוח של זר מתוק בקיץ, בקשו במפורש משלוח בקירור או לפחות בשעות הערב או הבוקר המוקדמות.
לסיכום, זר מתוק יכול להיות יופי של מתנה לסוגי אירועים שונים ומגוונים, אבל חשוב לתכנן אותו היטב כדי שבאמת תשמחו את מקבל הזר באירוע המיוחד שלו.
מחפשים חנות מומלצת למשלוח פרחים? היכנסו לרשימת חנויות פרחים מומלצות באתר B144 ובחרו לפי אזור שירות ודירוג גולשים.

 

search