חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

פיזיותרפיה ומכוני פיזיותרפיה בגת קיבוץ

(3 תוצאות)
נותן שירות באזור גת קיבוץ
בשיבה בריאה- לגיל המבוגר
בשיבה בריאה- לגיל המבוגר
טלפון: 076-8163086
דיזנגוף סנטר 61, תל אביב יפו
פתוח עד השעה: 20:00
מתן מענה שלם, מקצועי ואיכותי לבני הגיל השלישי, שירות אנושי אחראי וזמין במטרה לשפר את איכות החיים של הקשישים ובני משפחותיהם.צוות רופאים אמפתיים, סובלניים ואופטימיים ולא יפטרו את המטופל בתואנה שזה הגיל ואין כבר מה לעשות.התמחות של גריאטריה,טיפול במחלות כרוניות של תהליך ההזדקנות,פיזיותרפיה,ליווי רגשי..
נותן שירות באזור גת קיבוץ
פיזיותרפיה ופילאטיס שיקומי
פיזיותרפיה ופילאטיס שיקומי
טלפון: 076-8018649
גדרה, גדרה
בתיאום טלפוני
קליניקה לשיקום אינטגרטיבי ותנועה: פיזיותרפיה, פילאטיס שיקומי, שיטת לאבאן יקום ומניעה של בעיות במערכת התנועה. התחום עוסק בשיפור יכולות תפקודיות וטיפול בבעיות עצב - שריר - שלד. עוזרים לך להתאושש מפציעה, להפחית כאב ונוקשות, להגדיל את הניידות ולמנוע פגיעה נוספת. הם מקשיבים . פילאטיס המתמחה בטיפול ובשיקום. פילאטיס מכשירים שיקומי עם התאמת תרגילים לצרכים. אימון זו לשיקום פציעות, אך עם התפתחות והתפשטות . טיפול ושיקום באמצעות חוויית תנועה חיובית ומשמעותית. הצוות שלנו משלב פיזיותרפיה ואימון גופני על מנת לאפשר תהליך שינוי וחזרה . שיקום תנועה לאחר פציעות, ניתוחים או תאונות; שיקום ריאות; פילאטיס שיקומי

עסקים נוספים נותני שירות באזור גת קיבוץ

Agav - משענת גב אורתופדיתAgav - משענת גב אורתופדית
(1 המלצות)
תקוע 72, תקוע
פתוח עד השעה: 08:00קיבלתי יחס חם, נהניתי מהשירות, קיבלתי שירות נעים
אתראתר
גלריהגלריה

כל מי שעברו תאונה או טראומה כלשהי שהסתיימה בטיפול אורתופדי, יודעים שאחת ההמלצות לשיפור וזירוז ההחלמה היא לעשות טיפולי פיזיותרפיה. במה מדובר? האם טיפולים אלה ניתנים במסגרות פרטיות או ציבוריות ומה המחירים הנהוגים בתחום?
טיפולים פיזיותרפיה ניתנים ברוב המקרים למי שאחד או יותר מאיברי הגוף שלהם עברו טראומה, קיבוע כלשהו או טיפול אחר שמנע פעולה תקינה שלהם. הסיבה לכך היא שכאשר איברי הגוף לא נמצאים בתנועה תקינה או שלא עושים בהם שימוש לאורך זמן, הם עוברים תהליך של התנוונות ודילול מאסת שריר. כדי למנוע את הנזק או לתקן אותו, אפשר לעשות תרגילים שונים, ש'מפעילים' מחדש את אותם איברים.
בנוסף על בניית מערכי תרגילים ותרגול יחד עם המטופל, יש מצבים שבהם פיזיותרפיסטים מעניקים טיפולים במגע. אלה כוללים למשל מסאז' רפואי בעזרת מכשירים שונים כדוגמת אולטרסאונד או טיפול בגלי הלם. 
מי שעוסקים בפועל בנושא של שיקום הם פיזיותרפיסטים. מדובר באנשי מקצוע שעוברים הכשרה במסגרות אקדמיות, כמו אוניברסיטאות, בבתי ספר לרפואה. במסגרת הלימודים שלהם הם לומדים הכול על תפקודי השרירים, על שלד ויציבה ומתמחים בבניית מערכי תרגול לסובלים מבעיות שונות וכמובן בטיפול בהם. 

 

מכוני פיזיותרפיה ציבוריים מול פרטיים בגת קיבוץ

הרבה פיזיותרפיסטים עובדים במסגרות ציבוריות. אלה כוללות למשל בתי חולים, מרפאות קופות חולים ומוסדות אחרים. מוסדות אלה יכולים להיות בתי אבות או מרכזי יום וכן מסגרות שיקומים שונות. מאידך, יש לא מעט אנשי מקצוע שעובדים רק בסקטור הפרטי, במרפאות פרטיות שיתופיות או בקליניקות משלהם. 
תעריפי הביקור במרפאות הפיזיותרפיה של קופת חולים הם נמוכים, היות והטיפולים ניתנים במסגרת סל הבריאות. התעריפים במרפאות פרטיות או בקליניקות או כאשר מדובר בביקורי בית במסגרת פרטית, עלולים להיות גבוהים הרבה יותר. נכון לסוף שנת 2019, טיפול אחד עלול לעלות כ- 300 ש"ח, כך שתמיד רצוי להתייעץ במחירון ולבדוק אם מה שמבקשים מכם הוא ריאלי או שהוא גבוה מהממוצע בשוק.

המשך קריאה