העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

גירושין הם עסק לא קל

תהליכי הגירושין הם עסק מר וקשה

גירושין הם לא עסק קל


בעשור האחרון אנו עדים למספר גירושים הולך וגדל בקרב אזרחי מדינת ישראל והתופעה רק ממשיכה וגודלת עם השנים, בימים מודרניות אלו מוסד הנישואין והקן המשפחתי כבר אינם חזקים שהיו בעבר וריבוי הפיתויים שעומדים כיום בפנינו בחסותו של האינטרנט ביחד עם סגנון החיים המערבי, גורמים לזוגות רבים לערער על נישואיהם ולהתגרש.
אך גירושים הם לא עניין קל כל כך , הרכוש, הילדים, וכמובן גם החובות שצברו בני הזוג ביחד אמורים עכשיו להתחלק שווה בשווה בין בני הזוג ובדיוק בשלב זה מתחילות הבעיות האמיתיות.
עורך דין לדיני משפחה נזעק למערכה והקרב על הילדים או הרכוש מתחיל להתרחש כשדה הקרב הוא בית המשפט.
במהלך הקרב הזה הרבה רפש יוצא החוצה ועורכי הדין עושים את מיטבם בהצגת לקוחם כאדם צדיק בעוד בן הזוג השני מנוול ובעל עבר אפל, ככה זה בקרב,כל האמצעים כשרים בדרך למטרה והמטרה לפעמים היא רכוש רב או חזקה על ילדים משותפים כך שהמטרה היא עצומה מבחינתם של בני הזוג הפרודים.
בכדי למנוע את כל ההכפשה וקציר הדמים הזה ישנן 2 דרכים מקובלות ומומלצות, אשר הן:
1.    גישור- בעזרת גישור בני הזוג יוכלו להגיע הכי קרוב לאמצע ולחלוקה הוגנת מבחינת שני הצדדים, כאשר כל אחד מהם שם את הקווים האדומים שמהם הוא לא מוכן לסגת ובעזרת מגשר מקצועי שזוהי ההתמחות שלו, ניתן לגשר על הפערים ולסגור עניין בצורה יפה ומכובדת.
2.    ייעוץ זוגי- עוד לפני שלב הפרדה יש מה לעשות ולפני שמחליטים על מיצוי הקשר ופרידה שמלווה בשליפת ציפורניים, כדאי לנסות ולתקן את המעוות בעזרת ייעוץ זוגי , אשר מנסה להחיות את הקשר ולמנוע פרידה בעזרת מטפל/ת מקצועיים שיבחנו את בעיותיכם ויציעו דרכים להתמודד איתם.