העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר תקרת מגשים פח

כמה עולה תקרת מגשים פח?

עלות תקרת מגשים פח היא בין 300-150 ₪ לפי מ"ר, המחיר משתנה לפי סוג הפח, מורכבות העבודה, שטח התקרה ודירות מיוחדות מצד הלקוח כמו גופי תאורה נסתרים.

 

ממה מורכב מחיר תקרת מגשים פח?

מחיר תקרת מגשים פח מורכב מביקור קבלן עבודות גבס בבית הלקוח, מדידות, בדיקת תשתיות קיימות, תכנון העבודה, רכישת חומרים, התקנת קונסטרוקציה עם מתלים ממתכת, חיבור מגשי הפח עם ברגים, גימור.

 

מה זה תקרת מגשים פח?

יש מבנים בהם אין אפשרות להתקין תקרה מסיבית וכבדה, לכן ניתן לראות במרכזי קניות, במשרדים, בחנויות ובבתי עסק רבים תקרה העשויה ממגשי פח דקורטיביים. זו תקרה אקוסטית מצוינת, קל להתקין את מגשי הפח והיא יוצרת שכבה מבודדת נוספת. תקרת מגשים פח מתאימה בעיקר כאלמנט עיצובי ואקוסטי עבור מסדרנות במנים תעשייתיים ומוסדיים, בקניונים, במפעלים ובחדרים לחים. ניתן לשלב את מגשי הפח עם לוחות גבס.

 

מה השימושים בתקרת מגשים פח?

  • תקרה אקוסטית, לרוב בשילוב לוחות גבס.
  • חיפוי לתקרה חשופה במסדרונות מבנים ובניינים שונים (קניונים, בנייני משרדים, בתי חולים, משרדים, מפעלים ועוד).
  • חיפוי וכיסוי תקרה במפעלי מזון, מטבחים תעשייתיים וכו'.
  • חיפוי תקרה דקורטיבי ואקוסטי בחללים רטובים ולחים.
  • תקרה עמידה וזולה לחדרי מכונות או לחדרי שירות.
  • חשוב לציין כי התקנת תקרת מגשים מפח היא מהירה ופשוטה, ההתקנה מבוססת על הנחת מגשי הפח על גבי פרופילים ממתכת המעוגנים לתקרה.

 

מחיר תקרת מגשים פח מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום עבודות גבס. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה, גודל התקרה, דרישות מיוחדות, סוג הפח ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים לעבודות גבס


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות