העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר הנמכת תקרת גבס

כמה עולה הנמכת תקרת גבס?

עלות הנמכת תקרת גבס היא בין 300-150 ₪ לפי מ"ר, המחיר מתייחס להנמכת תקרה באמצעות לוחות גבס לבן. הנמכת תקרה עם לוחות גבס ירוקים או אדומים תייקר את העבודה בכ-20% עד 25%.

 

ממה מורכב מחיר הנמכת תקרת גבס?

מחיר הנמכת תקרת גבס מורכב מפגישת ייעוץ, מדידות, תכנון העבודה, בחירת סוג התקרה (צפה או רגילה), רכישת חומרים, בניית קונסטרוקציה ממתכת, הרכבת לוחות הגבס, גימור יוקרתי וצבע. ניתן לשלב בלוחות המשמשים להנמכת התקרה ספוטים חבויים, פתחי אוורור למערכת המיזוג, פתח שירות למזגן ועוד.

 

איך הנמכת תקרת גבס משפיעה על עיצוב הבית?

הנמכת תקרה באמצעות לוחות גבס מאפשרת להסתיר את רכיבי המזגן המיני מרכזי, התקרה מחוברת באמצעות קונסטרוקציה ממתכת אל התקרה ונראית כהמשך ישיר שלה. כמו כן, הנמכת תקרה צפה מהווה פתרון מהיר, זול ואיכותי לשדרוג עיצוב הבית, ניתן להתקין תאורה נסתרת, יש מגוון רחב של עיצובים ופתרונות אפשריים.

 

באילו מקרים מבצעים הנמכת תקרת גבס?

ברוב המקרים מחליטים של הנמכת תקרת גבס כדי להסתיר את מערכת המיזוג המרכזית בדירה, בבית או במשרד, וכדי להסתיר תשתיות נוספת כמו חוטי חשמל ותקשורת. בנוסף, ישראלים רבים מעצבים מחדש את הבית שלהם באמצעות הנמכת תקרה צפה עם גופי תאורה חבויים ודקורטיביים.

חשוב לציין כי הנמכת תקרה עם לוחות גבס מקטינה את חללי הפנים בנכס, לכן אנשי המקצוע ממליצים שלא לחרוג מהנמכת תקרה של 15 ס"מ.

 

מחיר הנמכת תקרת גבס מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום עבודות גבס. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה, גודל התקרה, דרישות מיוחדות, סוג הגבס ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים לעבודות גבס


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות