העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מתי עדיף להזמין רהיטים מנגר פרטי?

בזמנים המודרניים שלנו, בהם יש היצע כל כך גדול של רהיטים להרכבה עצמית, מי כבר צריך נגר פרטי?

המונח "נגר פרטי" הוא מונח קצת מטעה. הלוא לא מדובר בכך שישנם נגרים ציבוריים שעובדים בבתים בשרות המדינה. כשאנחנו מדברים על נגר פרטי, הכוונה היא לנגר שבא אלינו הביתה, מרכיב או בונה את הרהיט שהזמנו. זאת, בניגוד לרהיטים אחרים שאנחנו מרכיבים בעצמנו מקיטים להרכבה עצמית.
אבל בואו לא נטעה או נבהל: גם נגריות ונגרים פרטיים מייצרים היום ארונות או רהיטים אחרים שאותם הם מרכיבים במקום ההספקה. בין אם מדובר בנגרות מטבחים, שידות, ארונות או רהיטי סלון, כל רהיט שמיוצר לפי דרישות אישיות של המזמין מיוצר למעשה על ידי נגר פרטי, בנגריה שלו. הנגר מגיע עם הרהיט כשהוא מפורק ליחידות בסיסיות שונות, ואז מרכיב אותו. זה לא אומר שהרהיט לא יוצר על ידי אותו נגר פרטי ממש עבורכם, אלא שהוא עושה את ההרכבה מחלקים מטעמי נוחות בלבד.

אז מתי צריכים נגר פרטי ואיך אפשר להעזר בשרותיהם של נגרים כאלה?

ובכן נגר פרטי יבצע עבודות נגרות ויבנה רהיטים שאי אפשר לקנות מוכנים או לבנות מקיטים. בין אם מדובר במטבח – נגר מטבחים הוא כמעט תמיד "נגר פרטי" – פוטל או ארון קיר, הרעיון הוא התאמה מושלמת לטעם שלכם, לדרישות שלכם וכן למקום בו מורכב הרהיט או יוצב הרהיט. 
כל הרעיון בקניית רהיט מנגר פרטי הוא שהוא יבצע אותו לפי הדרישות שלכם ולא לפי תכנון מראש במפעל. רוצים ארון ורוד? נצנצים מסביב לשידה? הנגר הפרטי צריך לענות על כל הרעיונות שלכם. בנוסף, כשאתם קונים רהיט מנגר פרטי, ההתאמה צריכה להיות מושלמת לגובה התקרה, לחלל שמאחורי הדלת או לנישה שמעל למקרר. נגר פרטי חייב להתאים את הרהיט – פיקס.

מה לגבי נגר פרטי והרכבות של רהיטים?

נגרים רבים נותנים גם שירותי הרכבה של רהיטים להרכבה עצמית כיון שלא כולנו בורכנו בידיים טובות. למרות שרהיטי הרכבה עצמית בנויים גם לזוג ידיים שמאליות, עדיין, יש מי שמעדיפים להזמין נגר פרטי להרכבות. 
הרעיון של הזמנת נגר פרטי לביצוע הרכבת רהיטים הוא רעיון לא רע בכלל כאשר יש מספר רב של רהיטים כאלה או כשיש רהיטים גדולים שיש להרכיב. הרכבת ארון קיר יכולה להיות עניין לא מסובך, אבל היא תדרוש שני אנשים ותגזול זמן רב ממי שאינו מיומן. נגר פרטי שההתמחות שלו היא בהרכבות כאלה יבצע את כל העבודה בשליש מהזמן ובלי לגרום נזק לצבע או לחלקי הרהיט. 
 
למציאת נגר מקצועי לעבודות עץ ביתיות העזרו באינדקס בעלי המקצוע של בזק 144.