העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מתנות מקוריות

מתנה אישית שמהווה מזכרת

clock-icon 1 דקות קריאה
צוות B144

אין עוררין על כך שבושם, תכשיט,זר מתוק, דיסק או אפילו מסאג' או כרטיסים להופעה הן מתנות נהדרות, משמחות ופרקטיות. יחד עם זאת, מתנות מקוריות לימי הולדת, לחגים, ליום נישואין או ליום האהבה טומנות בחובן את אלמנט ההפתעה ומעניקות תחושה שהחוגג זכה למתנה ייחודית שבה הושקעה תשומת לב רבה. ניתן למצוא מתנות מקוריות וייחודיות מתוך מגוון אין סופי ומפתה באמצעות האינטרנט ובחנויות מתמחות ולספק התרגשות וחוויה חד פעמית בקלות רבה.

פעילות חווייתית

ישנן חברות אשר מתמחות בתכנון מתנות מקוריות ליום הולדת המתרכזות בפעילות חווייתית, שהיא הרבה מעבר למשהו חומרי. לצורך התאמת מתנה אישית זאת מומלץ להכיר את עולם התוכן של מקבל המתנה, את תחביביו וחלומותיו. רכיבה על סוסים שבסופה פיקניק, צניחה חופשית באתרים יפים במיוחד המשולבים עם חופשה בצימר, סיור ביקבים הכוללים גם טעימות יין או קורס צלילה המשולב בשהות באילת יכולים להיות הזדמנות מצוינת לשילוב בין הגשמת חלום לנסיבות המצדיקות מתנה מקורית שכזאת,ניתן למצוא בענק המתנות.

מתנות מקוריות ליום ההולדת יכולות לשלב גם גיפט קארד – כרטיס הטעון בסכום מסוים אותו ניתן לנצל בחנויות מתמחות, אתרים מיוחדים או ברשתות שונות. גיפט קארד יכול להיות מקורי ושונה מהתלושים ה"רגילים" בכך שיתרכז בתחביב של מקבלם – כרטיס לרשת חנויות גסטרונומיות הכולל גם השתתפות בקורסי בישול, כרטיס הכולל חבילת טיפולי ספא מותאמים אישית למקבל המתנה או חבילת כניסות לאתר סקי או ספורט אקסטרים אחר. אפשרות מיוחדת של מתנות לחגים המקובלת מאוד בחו"ל היא רשימת מתנות (wish list) – פרסום פריטים מבוקשים על מקבל המתנה בחנות מסוימת.

מתנה אישית שמהווה מזכרת

מתנה אישית ומיוחדת יכולה להיות בדמות הקלטת שיר למקבל המתנה, בין אם הוא מהווה קאוור לשיר ידוע או אפילו שיר מקורי שנכתב במיוחד לחוגג השמחה. מתנה מקורית אחרת יכולה להיות ספר הנכתב על מקבל המתנה, שיסקור את חייו, יכלול תמונות עם אהוביו, יעוצב בצורה היתולית או ישלב מפה אסטרולוגית או אפילו מתכונים שהמציא. אפשרויות אלו של מתנות מקוריות מסופקות באתרי האינטרנט השונים המסבירים כיצד מפיקים את הספר ומה יש להכין מראש לעורכו.

מחירים של מתנות לימי הולדת נעים בטווח רחב מאוד, התלוי כמובן בגודל ההפקה. Gift card יכול לעלות החל מ-200 ש"ח ועד לסכום שיקבע מעניק המתנה, כך גם בדומה ל – wish list. לעומת זאת, מתנות מקוריות בדמות הפקות חיצוניות מתחילות מעלות של 700 ש"ח לערך וגדלות ככל שמשולבות בהן פעילויות נוספות. הפקת ספר אישי נעה בין 100 ש"ח ועד ל-500 ש"ח למחיר ספר בודד, ואילו מחירה של הקלטת שיר אישי מתחילה ב-500 ש"ח ועולה ככל שההפקה מושקעת ומקצועית יותר.

search