העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

חלום של נסיעה

מה צריך לדעת לפני החלום של נסיעה

clock-icon 1 דקות קריאה
צוות B144

חלום של נסיעה

למצוא משרד נסיעות טוב

בחודש יוני 2012 התאחדות סוכני הנסיעות בישראל העלתה טענה שחברות תעופה וספקים מתחומי התיירות הציעו והעבירו בפועל הטבות וכסף מזומן לסוכני נסיעות על מנת שאלו יקדמו בשבילם טיסות וחבילות נסיעה. זהו כמובן גילוי מסעיר שנוגד את האינטרסים שלנו המבקשים שירות אובייקטיבי ואמין ממשרד הנסיעות אליו אנו פונים. חדשה זו מדגישה את החשיבות של מציאת משרד נסיעות טוב – על הדרכים להגיע לכך במאמר הבא.

מוצאים משרד נסיעות מקצועי שעובד רק בשבילכם

משרד מורשה, חבר בהתאחדות: כמובן שיש לעבוד רק עם משרדי נסיעות מורשים המעסיקים סוכנים מוסמכים החברים בהתאחדות סוכני הנסיעות הישראלית. משרד נסיעות מורשה מחויב לאמות מידה מסוימות כגון שקיפות וגילוי נאות ללקוח, העמדת ערבויות פיננסיות לפעילות של הלקוחות וכדומה.
שירות אישי ואדיב: למרות שהיום מאוד נוח למצוא דילים וחופשות באינטרנט, כמו גם מידע מקיף מאוד על כל יעד בעולם, עדיין אין תחליף ליחס אישי של איש מקצוע מנוסה. בהתקשרות עם משרד נסיעות חשוב מאוד לשים לב האם הסוכנים מעניקים לכם יחס אישי ואדיב, האם הם קשובים לצרכים ולרצונות שלכם ובאופן כללי האם אתם מרגישים שהם דואגים לאינטרסים שלכם על הצד הטוב ביותר.
סוכן נסיעות הוא איש מקצוע שהופך את העולם כדי למצוא ללקוח שלו את העסקה הטובה והמתאימה ביותר.
מחירים: למרות שכל סוכנויות הנסיעות עובדים מול אותן מערכות מידע בינלאומיות של טיסות, מלונות וכן הלאה. בהחלט יכולים להיות הבדלים במחירים שמשרד אחד מציע לעומת משנהו. המחיר הוא כמובן מרכיב מהותי לגבי כל חופשה כך שיש לשים על זה דגש. משרד נסיעות טוב צריך להציע מחירים הוגנים ותחרותיים, סוכני הנסיעות חייבים להיות מסוגלים להציע אלטרנטיבות כאשר עסקה מסוימת יקרה מדי ללקוח. הקשרים הענפים של המשרדים, מידע פנימי של סוכן נסיעות מקצועי וכיוצא באלו יכולים להעלות מציאות זולות ואטרקטיביות שאי אפשר להשיג כמעט באף דרך אחרת.
מומלץ לברר מחירים עם מספר משרדי נסיעות וכמובן לבצע השוואה גם באינטרנט – כך אפשר לקבל תמונת מצב על המחיר המקובל לטיול שלם ולבצע הערכה של כל יתר המרכיבים כדי למצוא את העסקה המשתלמת ביותר.
מידע יעיל וממוקד על היעד: כאשר מחפשים משרד נסיעות טוב, חלק בלתי נפרד מהשירות הוא מסירת מידע יעיל, רלבנטי וממוקד על היעד הספציפי – בעיקר בחו"ל אך גם בארץ. הכוונה היא לאטרקציות באזור, מסלולי נסיעה מומלצים, מסעדות מקומיות טובות וכן הלאה – זהו סוג של  מידע שעל פי רוב רק סוכני נסיעות מקצועיים יכולים לספק בצורה מהירה ומרוכזת.
לסיכום: מציאת משרד נסיעות טוב היא חלק חשוב בהצלחת החופשה, יש בשוק אנשי מקצוע מעולים שיודעים את מלאכתם נאמנה. אם אתם מבקשים לארגן לעצמכם חופשה איכותית במחיר סביר במקום שאינכם מכירים, כנראה שאין תחליף לעבודה עם סוכן נסיעות שיודע בדיוק מה אתם צריכים כדי שהחופשה שלכם תהיה יותר מוצלחת ממוצלחת.

search