העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

דגשים לרכישת מצלמות אבטחה

החלטתם להתקין מצלמות אבטחה בבית, בעסק או במשרד? כיצד תוכלו לדעת שבחרתם את המערכת הנכונה ביותר ואת המתקין הטוב ביותר?

clock-icon 1 דקות קריאה
צוות B144

החלטתם להתקין מצלמות אבטחה בבית, בעסק או במשרד? כיצד תוכלו לדעת שבחרתם את המערכת הנכונה ביותר ואת המתקין הטוב ביותר?

הבאנו לפניכם מספר טיפים שימושיים ועצות לרכישה והתקנה של מערכת מצלמות אבטחה.

התקנה

רכישה והתקנה של מצלמות אבטחה אינה דבר שעושים פעם בחודש או חודשיים, אלא משהו שעושים פעם אחת וזהו. על מנת לוודא שההתקנה נעשית על הצד הטוב ביותר, כדאי לרכוש את המערכת מאדם המספק גם שירותי התקנה. צעד שכזה יבטיח לכם כי מדובר באדם שמכיר את המערכת וכבר התקין עשרות רבות של מערכות כאלה בחייו המקצועיים. מכיוון שמדובר במכשירים טכנולגיים ואלקטרוניים, כל מכשיר בנוי אחרת, ובעת ההתקנה הכוללת חריצה בקירות עלולים לצוץ סיבוכים שרק הניסיון יכול לענות עליהם.

חיבור לתשתית

רוב מערכות האבטחה צריכות חיבור לתשתית של חשמל ואינטרנט. כאשר אנו מתקינים מערכת אבטחה חשוב לוודא מה דרישות התשתית של המערכת, ולוודא כי במקום בו אנו מתקינים כל הדרישות מתקיימות. חוסר של דרישת תשתית אחת, ולו הקטנה ביותר, יכול לגרום למערכת שלמה לא לעבוד ולפגוע בבטיחות ובביטחון של אלו שאמורים להינות ממנה.

מחיר כולל

כאשר נזמין מערכת של מצלמות אבטחה כדאי לוודא שהמחיר הכולל מייצג בתוכו את כל התוספות האפשריות. בעת החתימה על ההזמנה יש לוודא שהמחיר כולל מע"מ, התקנה, אחריות והובלה. במידה ויש שירותים נוספים הנלווים לשירות שהוזמן יש לוודא מה עלותם הכוללת והאם עלות זו מתגלמת בהזמנת העבודה שעליה אתם עתידים לחתום.

שירות ואחריות

מערכת מצלמות אבטחה אמורה לשרת אותנו שנים רבות, אך למרבה הצער כמו כל מכשיר טכנולוגי אחר, הסיכון שהמכשיר יפסיק לפעול או יתקלקל תמיד קיים בגלל גורמים כאלה ואחרים. כאשר אנו מסתמכים על מערכת מצלמות האבטחה שלנו, חשוב מאוד לוודא שלא יהיו חורים ופירצות, ושלא נישאר חשופים ללא ההגנה הרצויה.

ראשית יש לבדוק כי לרכיבים עצמם אותם הזמנו יש אחריות, וכי האחריות מכסה נזקים טבעיים שנגרמים כתוצאה מבלאי של הרכיבים. שנית, יש לבדוק מה היקף האחריות על ההתקנה, במידה וזו נעשתה בצורה רשלנית, אף לקוח לא מעוניין לשלם כסף נוסף על תיקונים או על השלמות התקנה.

לבסוף, יש לבדוק מה כולל השירות המלווה אותו מספק המתקין והספק של מצלמות האבטחה. שירות טוב אמור לכלול שירותי תיקונים לאורך שנים, תוספות ועדכונים למערכות אלקטרוניות במידה ואלה משלבות תשדורת למחשבים או הקלטה מרובת ערוצים.

search