העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

זכיינות בתי קפה למכירה

אנשים שמעוניינים להפוך לזכיינים של בית קפה, צריכים להתחשב בכמה גורמים

הרצון להתעשר קיים אצל אנשים רבים והדרכים להתעשרות מגוונות. יש אנשים שעובדים קשה וחוסכים את כספם, אחרים מקבלים ירושה גדולה, יש אנשים שמחליפים מקצוע, ממציאים אפליקציות ושאר טכנולוגיות ועוד. בין מגוון השיטות הללו ישנם גם זכיינים.

איך זה עובד ?

החברה מוכרת את המוצר לזכיין ומספקת לו מידע והכוונה לניהול העסק. אותו זכיין מרוויח מהעסק ומשתמש בלוגו, אך הוא מעביר לזכיינים לא מעט כספים ואין לו זכויות על המבנה או הנדל"ן .ישנם מגוון סוגים של זכיינות, ביניהם קיימת זכיינות בתי קפה.

במהלך השנים האחרונות צמח שוק בתי הקפה ומסעדות בכ- 35% כאשר הוא מרוויח כ- 3.5 מיליארד שקל במהלך שנה. האפשרות לצמצם סיכונים ולקבל זיכיון של רשת קפה פופולארית במקום להתחיל להקים עסק מבראשית, קורצת לרבים. קל יותר לנהל עסק קיים אשר קיבל את הרישיונות הדרושים ומעסיק עובדים שעברו הדרכה מסודרת.

בדרך לזכיינות על הקפה - שלבי התהליך

בכדי לוודא כי הזכיין מתאים, בודקת החברה את המועמדים ובוחרת את המתאימים ביותר לעבודה.

הזכיין צריך להיות חרוץ, אמין, בעל מוטיבציה, בעל חוסן פיננסי, יחסי אנוש טובים, יכולת התמדה, ושירותיות. לאחר מכן, עובר כל זכיין הכשרה מקיפה ומדויקת. לאחר קבלת ההדרכה, מאתרת החברה מיקום מתאים לרשת ומספקת ליווי והדרכה לצוות העובדים. בהמשך התהליך, ממשיך הזכיין לקבל ליווי צמוד ולאחר מכן יכול הזכיין לקבל סיוע ותמיכה בכל נושא.

מה חשוב לקחת בחשבון ?

אנשים שמעוניינים להפוך לזכיינים של בית קפה, צריכים להתחשב בכמה גורמים חשובים אשר עשויים להשפיע על הצלחתו של העסק הקיים. בכדי להנמיך את הסיכונים, כדאי לבחור ברשת מצליחה אשר משווקת מוצר איכותי ומבוקש.עצם העובדה שמדובר על מוצר מבוקש, תסייע לזכיין להגדיל את כמות הלקוחות ולעלות את כמות המכירות.

כמו כן, רצוי לבחור ברשת בתי קפה אשר מספקת תמיכה, ייעוץ ומדריכה את הזכיין כראוי. במידה והזכיין חסר ניסיון, ההדרכה חשובה ביותר והיא תוכל למנוע מהזכיין לבצע טעויות.

זכיין שרוכש זיכיון מחברה מצליחה, יוכל לעבוד בצורה עצמאית, אך במידה ויהיו לו שאלות או בעיות, הוא יוכל לפנות אל החברה המזכה ולקבל הכוונה, תמיכה ועזרה. כמו כן, יקבל הזכיין ליווי ראשוני.

במהלך הליווי הראשוני, תסייע החברה המזכה במציאת מקום לעסק, תסייע בעיצוב המקום, תדריך את צוות העובדים ותאפשר לזכיין להתחיל את דרכו ברגל ימין. גם לאחר מכן, ימשיך הזכיין לקבל תמיכה ועזרה בכל תחום.