העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר פרופיל ברזל

כמה עולה פרופיל ברזל?

עלות פרופיל ברזל היא בין 75-45 ₪, המחיר מתייחס למוט ברזל במידות סטנדרטיות של 30X30 מ"מ, באורך של 6 מ', המחיר הגבוה מתייחס לפרופיל מגולוון. 


ממה מורכב מחיר פרופיל ברזל?

מחיר פרופיל ברזל מורכב מאורך המוט, עובי המוט, צורה של הפרופיל (מרובע, עגול, מלבני, T וכו'), ברזל מגולוון כן או לא, פרופיל חלול או מלא, דרישות מיוחדות. יש לציין כי מחירי הברזל תנודתיים ועשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת.

מה זה פרופיל ברזל ומה השימוש בו?

פרופיל ברזל הוא חומר גלם מבוקש ופופולרי המשמש בין היתר לבנייה, לייצור גדרות דקורטיביות ועמידות, לייצור מדרגות ומעקות, לסורגים מסוגים שונים, למאחזי יד מעוצבים, לפתרונות גידור מתקדמים, לעמודי תאורה ושילוט, לייצור רהיטים מברזל ולמגוון שימושים בתעשיות השונות ובחקלאות. 

פרופילים העשויים מברזל מגיעים במגוון רחב של מידות וגדלים, עוביים וסוגים. הפרופילים הנפוצים ביותר הם מרובע, מלבני, תעלה, T, זווית. הפרופילים שונים זה מזה בעובי הדופן, באורך וברוחב, ניתן לרכוש פרופיל העשוי מברזל מגולוון ויש אפשרות להזמין פרופילים במגוון צבעים לבחירה, בהתאם למטרת השימוש.
 
מחיר פרופיל ברזל  מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום המסגריות. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד, ואין בו כדי לחייב את בעלי המקצוע המופיעים באתר. המחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה, גודל וסוג הפרופיל, כמויות ואיכות חומרי הגלם.
 

מחירים מומלצים למסגריות


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות