העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר סורגים ישרים

כמה עולה סורגים ישרים?

עלות של סורגים ישרים היא בין 600-400 ₪, המחיר מתייחס למ"ר וכולל התקנת הסורגים מפלדה מגולוונת בבית הלקוח, בעובי 12 מ"מ.


ממה מורכב מחיר סורגים ישרים?

מחיר סורגים ישרים מורכב מתכון העבודה, מדידות, ייצור סורגים מפלדה מגולוונת ועמידה בעובי של 12 מ"מ לפחות, צביעה מקצועית, הובלה והתקנה בבית הלקוח.


מהם השימושים בסורגים ישרים?

סורגים ישרים הם אמצעי מיגון יעיל ובטיחותי המונע מפורצים לחדור לבית או לעסק,. בנוסף הסורגים המותקנים על חלונות ופתחים נוספים בדירה או בבית הפרטי, מונעים נפילת ילדים וחפצים. הסורגים הישרים מתאימים גם למיגון חנויות ובתי עסק, הם מעניקים תחושת ביטחון ומוכרים על ידי חברות הביטוח.


איך בוחרים סורג ישר?

סורג ישר עשוי מפסי ברזל או פלדה מגולוונת, הפסים ישרים ויושבים לרוב בתוך מסגרת החלון. אלו סורגים סטנדרטיים במראה יחסית פשוט, לכן עלותם נמוכה משמעותית ממחירי סורגים אחרים, המגיעים בעיצובים מרהיבים ומקוריים.
ניתן לשדרג את המראה הרגיל והפשוט של הסורג הישר באמצעות עיטורים וקישוטים, לכן חשוב לבחור מסגריה מקצועית ומובילה המציעה פתרונות מתקדמים ועיצובים מקוריים ואלגנטיים. 


מחיר סורגים ישרים מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום המסגריות. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד, ואין בו כדי לחייב את בעלי המקצוע המופיעים באתר. המחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה, גודל ועיצוב הסורגים ואיכות חומרי הגלם.
 

מחירים מומלצים למסגריות


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות