העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר מעקה למדרגות

כמה עולה מעקה למדרגות?

עלות של מעקה למדרגות היא בין 1,000-500 ₪, המחיר מתייחס למעקה ברזל רגיל לפי מטר רץ ובגובה של 105 ס"מ, כולל התקנה. עלות מעקה זכוכית יקרה יותר והמחיר יכול להגיע ל-1,400 ₪ למטר רץ.


ממה מורכב מחיר מעקה למדרגות?

מחיר מעקה למדרגות מורכב ממדידות, ייעוץ מקצועי, אפיון צרכים של הלקוח, ייצור המעקה בהתאם לתקן המחייב מחומרי גלם איכותיים ועמידים, גימור אלגנטי והתקנה בבית הלקוח.


למה חשוב להתקין מעקה למדרגות?

מדרגות יכולות להיות פנימיות או חיצוניות, הן מאפשרות לאדם לעבור בין מפלסים וקומות בתוך המבנה. כדי למנוע נפילות ועל מנת לסייע לאדם לעלות או לרדת בבטחה במדרגות יש להתקין מעקה בטיחותי בהתאם לדרישות התקן הישראלי ותקני הבנייה המחייבים.

אפשר לייצר מעקה למדרגות מברזל מגולוון, מאלומיניום, מזכוכית וכו'. התקן הישראלי ת"י 1142 מחייב גדר בטיחותית בגובה של 105 ס"מ מהמשטח, ובמדרגות גובה המעקה צריך להיות לפחות 90 ס"מ ממדרך הרגל. כמו כן, התקן מחייב מרווח של עד 10 ס"מ בין רכיבי המעקה ו-2 אלמנטים אופקיים במרווח של 90 ס"מ לפחות כדי למנוע אפשרות טיפוס. 

 

מחיר מעקה למדרגות מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום המסגריות. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד, ואין בו כדי לחייב את בעלי המקצוע המופיעים באתר. המחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה, סוג ואורך המעקה, עיצוב ואיכות חומרי הגלם.
 

מחירים מומלצים למסגריות


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות