העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מסגריות - שלל מוצרים

מלבד מעקות בטיחות, גדרות וקונסטרוקציות מתכת שונות, מסגריות מציעות שלל מוצרי ברזל ומתכת, הכוללים בין השאר גם סורגים, שערים ופרגולות.

clock-icon 1 דקות קריאה
צוות B144

מלבד מעקות בטיחות, גדרות וקונסטרוקציות מתכת שונות, מסגריות מציעות שלל מוצרי ברזל ומתכת, הכוללים בין השאר גם סורגים, שערים ופרגולות.

סורגים

כיום ניתן להזמין במסגריה שלל סוגים של סורגים בעיצובים שונים. מסגרים רבים מייצרים בעצמם את האלמנטים השונים שמהם מורכבים הסורגים. אחרים מזמינים את חלקי הברזל ורק מרתכים אותם זה אל זה במסגריה.

האם סורגים צריכים להיות צבועים רק בשחור? ממש לא. כיום ישנם צבעי מתכת בשלל צבעים. תוכלו להזמין את הסורגים או השערים או כל עבודת מסגרות אחרת באיזה גוון שתרצו מאלה הקיימים בשוק. יכול להיות שתרצו להיות נוכחים במסגריה בזמן צביעת והכנת הסורג הראשון: אם מדובר במסגריה גדולה, שבה הצביעה נעשית בהתזה עם ייבוש בתנור, שכן תהליך זה יקר ולא תרצו שבמסגריה יחזרו עליו אם הגוון לא ימצא חן בעינכם.

כך או כך, תמיד תמצאו מסגריה שתוכל לבצע את הסורגים שאתם רוצים בצבעים שאתם מעדיפים.

שערים חשמליים

רוצים להגיע הביתה ולפתוח את שער החניה בעזרת שלט, ולא לצאת לגשם או לחמסין? אין בעיה. מסגריות רבות שמתקינות שערים לחניה, יציעו לכם שילוב של מנוע ומנגנון פתיחת-שער חשמלי. הקפידו וודאו עם המסגריה שהמנגון יכול לתמוך במשקל השער המתוכנן. אם המפתח גדול מדי, הזמינו מהמסגריה שער בעל שתי כנפיים. בכל מקרה, ודאו שהמסגר ערך נכון את חישובי המשקלים וקבלו אחריות הן על העבודה והן על המנוע והמנגנון!

שערים דקורטיביים

שערים אלה יכולים להיות שערים בפתיחה ידנית או פתיחה חשמלית, בעזרת מנוע. המסגריה תבצע בעצמה אלמנטים דקורטיביים שונים או תתקין אלמנטים דקורטיביים מוכנים מקטלוגים. ההבדל הוא כמובן ביחודיות העבודה והשער וכן במחיר אותו תגבה המסגריה.

ריהוט גן ומרפסת

תנו למסגריה להציע לכם לבצע רהיטי מתכת לגינה או לפרגולה. לעיתים הם יהיו כבדים קצת יותר, לעיתים ידרשו יותר תחזוקה, אבל כל עבודת מסגרות שתבוצע ידנית במסגריה תהיה מקורית יותר מכל מה שתקנו מוכן בחנות.

פרגולות וגזיבו

רוב הפרגולות שמתקינים בישראל בשנים האחרונות הן פרגולות עץ. למרות זאת, לפרגולות ברזל בשילוב אלומיניום, PVC או עץ ישנו חן ויופי משל עצמן. מסגרים רבים מציעים גם ביצוע והתקנה של פרגולות, כשהיתרון שלהן על פני פרגולות עץ, הוא מגוון הצורות שניתן לבצע במתכת. הקפידו על תחזוקה שנתית נכונה של פרגולה ממתכת!

מסגריית הבית

לעיתים נשברים בבית חפצים שונים, כמו סלי עיתונים, מעמדים שונים ואפילו מנורות. בימינו, כאשר שם המשחק הוא "בואי נתקן" ולא "בואי נקנה חדש", אפשר לתת קפיצה למסגריה ולבצע את התיקון במקום. נקודת ריתוך קטנה שהמסגר יבצע, ולאחריה החלקה וצביעה, תוכל לחדש כל חפץ מבוסס ברזל.

search