העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מהן העבודות שמבצעים במסגריה

מהן העבודות שמבצעים במסגריה? האם מדובר רק בסורגים לבית או פרגולות פשוטות מברזל?

צוות B144
clock-icon 1 דקות קריאה

מהן העבודות שמבצעים במסגריה? האם מדובר רק בסורגים לבית או פרגולות פשוטות מברזל? כיום כבר לא: מסגריות מודרניות מייצרות שפע מוצרים שונים בברזל ובמתכות אחרות

מסגריות קיימות בשלל גדלים: ישנן מסגריות קטנות, של אדם אחד או שניים, או עסקים משפחתיים קטנים. לעומתן, ישנן מסגריות גדולות שבהן עובדים רבים. מסגריות אלה הן למעשה מפעלים בעלי כושר ייצור של מוצרים שונים כולל קונסטרוקציות פלדה, חיזוקי מבנים וכד'.

המסגריות של היום כבר לא מבצעות רק ריתוכי ברזל או פלדה ללא עיצוב או צבע. יש היום יותר ויותר מסגרים שמבצעים עבודות אמנותיות בברזל במסגריה שלהם. בהקשר של צבע ועיצוב, במסגריה גדולה תמצאו כבר היום תנורי צביעה לגימור חלק ואיכותי, מסוג שהיה שמור פעם רק לפחחי רכב גדולים או מפעלים לסורגים.

מהם המוצרים שמיוצרים במסגריה?

שערים לבית: לגינות של בתים פרטיים או לבנייני מגורים משותפים. במסגריה מייצרים שערים במגוון גדול של מידות וצורות. חלק מהאלמנטים מיוצרים במפעלי ברזל ומתכת, ומורכבים במסגריה. ישנן מסגריות שמתמחות גם בשערים חשמליים, כולל התקנת המסילות היעודיות והמנועים.

מעקות ברזל: פנימיים וחיצוניים. עבודות מסגרות לפנים הבית הן מטבען עדינות יותר, והמסגריה צריכה להיות מסוגלת לבצע ריתוכים מדויקים ונקיים. מעקות ברזל חיצוניים קל יותר לייצר, כיון שהאלמנטים הם לרוב גסים ופשוטים יותר.

סורגים לחלונות: ה-מוצר של רוב המסגרים. במסגריה ממוצעת אפשר לקבל סורגים לבית משני הסוגים הפופולריים סורגים קבועים וסורגי כנף או הזזה.

גדרות: במסגריה יציעו לכם למעשה לרוב שלד מתכת, עליו תרכיבו לוחות עץ או פלסטיק. עם זאת, אפשר בהחלט למצוא גדרות עשויות לוחות מתכת שמחוברים ביניהם בעמודים.

פרגולות ברזל: פחות ופחות פופולריות היום, כיון שרבים מעדיפים פרגולות אלומיניום או עץ. פרגולות מתכת משמשות לרוב לקירוי חניות ופחות לבתים. במסגריה טובה תוכלו למצוא שפע פתרונות משולבי עץ או לוחות פלסטיק שקוף מסוגים שונים.

מדרגות ברזל: מומחיות של מסגריות מסוימות, כיון שדרושה התאמה לתקנים עיצוביים וביצועיים שונים. מדרגות סלילניות דורשות מן הסתם יותר מומחיות מהמסגריה.

קומות גלרייה: מסגרות מתכת קלאסית בה המסגריה יוצרת שלד מתכת עליו מרכיבים ברוב המקרים לוחות עץ.

חיזוק מבנים ומסגרות תעשייתית: שני דברים שונים במקצת, אבל מדובר בעבודות מסגריה שעשויות להיות מורכבות ודורשות הבנה בקונסטרוקציות, רישיונות מתאימים וכד'.

מסגרות תעשייתית כוללת שימוש באלמנטים מוכנים שונים, אותם מחברת המסגריה או מתקינה במקומות המיועדים. מסגריה טובה תדע לשלב אלמנטים של מסגרות תעשייתית עם אלמנטים "תוצרת בית" כדי להוזיל עלויות תוך שמירה על יחודיות.

search