העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר פתיחת דלת טרוקה

דלת נטרקת היא כזו שהידית מהצד החיצוני שלה קבועה וניתן לפתוח אותה מבחוץ רק בעזרת מפתח, גם אם אינה נעולה. פריצה של כזו, אם נתקעים מחוצה לה, אינה מאוד מסובכת ואורכת דקות ספורות.

כמה עולה פריצת דלת טרוקה?

הזמנת מנעולן עבור פריצת דלת טרוקה, שאינה נעולה, תעלה בין 150 ל- 350 שקלים. המחיר תלוי בעיקר בשעה בה נדרשת העבודה, שכן הגעת איש מקצוע בשעות מאוחרות או בסופי שבוע תהיה יקרה יותר. 
 

מהי דלת טרוקה?

דלת טרוקה היא דלת שנסגרה אך היא אינה נעולה. הידית של הדלת מהצד החיצוני קבועה וניתן לפתוח אותה מבחוץ רק עם מפתח גם היא לא נעולה. מצב זה יכול לקרות אם יצאתם לכמה רגעים מהבית והדלת פתאום נסגרה. ברוב המקרים ניתן לפתוח באמצעות מפתח את הדלת הטרוקה. במידה והמפתח נתקע לכם בתוך המנעול והדלת נטרקה, עליכם להיעזר בשירות של פורץ מנעולים.
 

איך פורצים דלת טרוקה?

במצב של דלת טרוקה מה שמונע ממנה להיפתח זה הלשונית הקפיצית שצריך לדחוף בחזרה למקום. העניין שהלשונית הזאת נסתרת והיא נמצאת בין צד הדלת למשקוף והגישה אליה חסומה. מנעולן מקצועי יעשה זאת בעזרת חתיכת פלסטיק גמישה והוא דוחף אותה ברווח הקטן הנמצא בין הדלת למשקוף ובאמצעותה לוחץ על הלשונית וכך הדלת נפתחת.
 

תהליך הפריצה

בכל דלת קיימת לשונית קפיצית אשר מאפשרת את סגירתה. באופן רגיל, כאשר קיימות ידיות חופשיות משני הצדדים, הלשונית תיכנס למנעול עם לחיצה על הידית והדלת תיפתח. עם זאת, כאשר הידית החיצונית קבועה, הלשונית תיכנס למנעול רק בעזרת סיבוב המפתח. 

על מנת לפרוץ דלת טרוקה שאינה נעולה, יש לדחוף את הלשונית פנימה בעזרת קלף קשיח כלשהו, וכך לדמות את פעולת המפתח. קיימת אפשרות לעשות זאת באמצעות חתיכת בקבוק פלסטיק, אך יש להיזהר מגרימת נזק למנעול.

כמו כן, יש להימנע משימוש בכרטיסי אשראי או כרטיסים אחרים בעלי ערך, שכן הם עלולים להישבר. אם אינכם בטוחים כיצד לעשות זאת בעצמכם או חוששים מגרימת נזק, מומלץ להזמין מנעולן אשר יבצע את העבודה תוך דקות בעבור מחיר סביר. 
 

מחיר פתיחת דלת טרוקה מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום המנעולנים. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים למנעולן


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות