העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר פריצת רכבים

ישנם מספר מקרים בהם נדרשת פריצת רכב. כדאי להיעזר בשירותיו של איש מקצוע על מנת למנוע פגיעה ברכב. המחיר ומורכבות העבודה משתנים בהתאם לגורמים שונים.

מה מחיר פריצת רכב?

מחיר פריצה לרכב נע בין 150 ל- 300 שקלים. אם מדובר במכונית עם נעילה כפולה, הפריצה תעלה בין 500 ל- 800 שקלים. המחיר אף משתנה בהתאם למיקום המכונית, והעבודה תעלה יותר ככל שהמכונית מרוחקת או הגישה אליה אינה נוחה. 

מתי מזמינים פורץ רכבים?

במידה ומפתח הרכב נשכח בתוכו, הלך לאיבוד או נגנב, יש צורך בפריצת הרכב. לרוב, העבודה אינה מסובכת, אך דורשת ידע וניסיון. בשונה ממקצועות אחרים, לא נדרשת הסמכה כדי להיות מנעולן.

עובדה זו מאפשרת למנעולנים שאינם מקצוענים – להציג עצמם ככאלה. לכן, כדאי להזמין פורץ רכבים עם המלצות ואף לבקש ממנו להציג תעודת יושר טרם ביצוע העבודה. 

אילו שיטות פריצה לרכב קיימות היום?

מכוניות שונות דורשות סוגי פריצה שונים. ישנן מכוניות אותן ניתן לפתוח בצורה פשוטה ומהירה באמצעות כלים מיוחדים. עם זאת, בחלק מהמכוניות קיימת נעילה כפולה או נעילת וואקום, אשר הופכת את תהליך הפריצה למורכב יותר. 

במקרים אלה, צריך לפתוח את המכונית דרך המנעול עצמו. פעולה זו דורשת שימוש בכלים ספציפיים לסוג המכונית ועשויה להימשך זמן רב. בשני סוגי המקרים, כדאי מאוד להיעזר בשירותיו של איש מקצוע על מנת למנוע גרימת נזק לרכב ולמערכת הנעילה.

 

*המחירון בגדר המלצה בלבד, ייתכנו שינויים במחירים בהתאם למורכבות העבודה*

מחירים מומלצים למנעולן


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות