העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר פריצת מנעול רב בריח

ישנם מספר מקרים בהם נדרשת פריצת מנעול. חלקם יסתכמו בתיקון פשוט וחלקם ידרשו החלפת צילינדר או המנעול כולו. המחיר משתנה בהתאם לסוג העבודה ומורכבותה. 

כמה עולה פריצת מנעול?

  • עלות פריצת מנעול רב בריח היא בין 600-800 ₪.
  • פריצת דלת כניסה תעלה בין 250 ל- 300 שקלים, ללא החלפת צילינדר, ובין 500 ל-700 שקלים כולל החלפה.
  • בדלת פנים, המחיר ינוע בין 150 ל- 200 שקלים ללא החלפת מנעול, ובין 200 ל- 350 שקלים כולל החלפה.
  • לבסוף, פריצת כספת תעלה בין 350 ל- 500 שקלים ללא החלפת מנעול, ובין 600 ל- 700 שקלים כולל ההחלפה. 
     

במה שונה פריצת מנעול רב בריח ממנעול רגיל?

החלפת מנעול רב בריח יותר מורכבת מהחלפת מנעול רגיל, כיוון שבמנעול רב בריח ישנם הרבה זרועות (בריחים) וחלקים רבים ועדינים במנגנון הדלת שצריך להתעסק איתם. מנעול סטנדרטי מגיע עם 4 בריחים קדמיים היוצאים לצד הדלת. לעומת זאת, במנעול רב בריח קיימים 3 בריחים נוספים. כמו כן, מומלץ לבצע את ההתקנה עם בעל מקצוע בעל ניסיון.  
 

באלו מצבים נצטרך פריצת מנעול רב בריח?

בדלתות כניסה, מפתח שאינו נכנס לחור המנעול או לא מסתובב, בדרך כלל מעיד על בעיה במנעול או בצילינדר ודורש הזמנת פורץ מנעולים. לעיתים, מדובר בבריח שתקוע וניתן לחלצו בעזרת קדיחה בדלת. עם זאת, ייתכן והמנעול כולו תקול ואז יהיה צורך להחליפו. 

בדלתות פנים, לעומת זאת, בדרך כלל אין צילינדר ומבנה המנעול פשוט יותר. הבעיות הנפוצות בדלתות פנים הן ידית שבורה או לשונית התקועה במשקוף. לאחר הפריצה, המנעולן יכריע אם ניתן לתקן את המנעול או אם צריך להחליפו. 

דלת נטרקת היא כזו שאינה יכולה להיפתח מבחוץ ללא מפתח, גם כשאינה נעולה. אם נתקעים מחוץ לדלת טרוקה ללא מפתח, בדרך כלל יש צורך בהזמנת פורץ מנעולים. זוהי פריצה שאינה מסובכת ותיקח זמן קצר יחסית. 

 

מחיר פריצת מנעול רב בריח מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום המנעולנים. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים למנעולן


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות