העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר פריצת כספת

בעת אבדן מפתח לכספת או שכחת הקוד, יש אפשרות לפרוץ אותה על מנת להגיע אל חפצי הערך. ישנם מספר סוגי כספות, והמחיר משתנה בהתאם למנגנון הנעילה שלהן ולאופן הפריצה.

כמה עולה פריצת כספת?

פריצת כספת קלה – בינונית תעלה בין 250 ל- 350 שקלים, תלוי בסוג המנגנון ובאופן הפריצה. אם יש צורך בהתקנת מנגנון נעילה חדש לאחר הפריצה, המחיר עשוי להתייקר.

סוגי כספות 

ישנם סוגים שונים של כספות ולהם מנגנוני נעילה שונים: דיגיטליים או מכניים. שיטת הפריצה משתנה בהתאם לסוג המנגנון. כספות כבדות הן גדולות ובדרך כלל מיועדות לשימוש תעשייתי. כספת ביתית, לעומת זאת, היא בדל כלל קטנה יותר וסוגה הוא קל – בינוני. 

על מנת לפרוץ כספת דיגיטלית קלה, כזו שנפתחת באמצעות קוד, יש לדפוק עליה בעזרת לום בנקודה מסוימת. פורץ כספות מנוסה יידע לבצע פעולה זו תוך דקות ספורות, מבלי לפגוע בכספת או לעקם אותה.

כספת מכנית היא כזו הנפתחת באמצעות מפתח, וקיימת יותר מדרך אחת לפרוץ אותה. השיטה הראשונה היא דימוי פעולת המפתח בעזרת כלים ייעודיים. באופן זה, ניתן להימנע מפגיעה בכספת ולהשאירה שמישה. חשוב לדעת שלא כל פורץ כספות יודע ומסוגל לבצע פעולה זו. 

שיטה נוספת היא קדיחת מנעול הכספת או הדופן שלה. אם ניתן, עדיף להימנע מקדיחת דופן הכספת על מנת להשאיר אותה בשלמותה ולהחזיר אותה לשימוש בתום הפריצה. 

 

*המחירון בגדר המלצה בלבד, ייתכנו שינויים במחירים בהתאם למורכבות העבודה*

מחירים מומלצים למנעולן


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות