העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר פריצת דלת עץ

פריצת דלת פנים היא תיקון די נפוץ, כאשר גורמים שונים עלולים להביא לתקלות בדלתות אלו. מחיר העבודה משתנה בהתאם לסוג הדלת ולסוג המנעול. 

כמה עולה פריצת דלת עץ?

עלות פריצת דלת עץ היא בין 150-350 ₪.
 

איך פורצים דלת עץ?

ישנם מספר שלבים בהם ניתן לפרוץ דלת עץ:

לעקוף את המנעול - ניתן לנסות לפתוח עם מפתח אפס, בהרבה דלתות עץ במיוחד פנימיות יש מנעול פשוט שאפשר לפתוח אותו עם מפתח אפס סטנדרטי. ניתן לרכוש מפתח זה בחנויות לחומרי בניין.

לפרוץ את הדלת ולהוציא את המנעול – דרך זו יותר מקצועית, עליכם להצטייד בג'בקה ומברג סטנדרטי. בשלב הראשון, עליכם להסיר את הכיסוי שסוגר מסביב למנעול ולהוציא את הברגים שמתחתיו בעזרת המברג. בשלב השני, נסו לשבור את הצילינדר בעזרת הג'בקה ולשלוף אותו כך המנעול פתוח. בשלב השלישי והאחרון, הוציאו את הלשונית בחור המנעול.
 

האם פריצת דלת עץ זולה יותר מפריצת דלת רגילה?

כן, כיוון שפריצת דלת רגילה יותר מורכבת מפריצת דלת עץ.
 

באילו מקרים פורצים דלת עץ?

אחת הסיבות הן שהדלת ננעלת עקב מפתח הנשבר בתוך המנעול ולא ניתן לפתוח את הדלת. לעיתים המנעול יכול להתקלקל וזאת כנראה בגלל שהם נשחקו ולכן הם תוקעים את הדלת. כמו כן, סיבה נוספת יכולה להיות עקב איבוד המפתח של הדלת.

תקלות אפשריות בפריצת דלת עץ / חדר פנים

בדלתות פנים, בשונה מדלתות חוץ, בדרך כלל לא קיים צילינדר ומנגנון הנעילה פשוט יותר. תקלה נפוצה היא לשונית שבורה: המנגנון צובר לכלוך או חלודה והלשונית נתקעת במקומה ולא חוזרת עם לחיצה על ידית הדלת. במצב זה, לרוב לא תהיה ברירה אלא להחליף את המנגנון כולו.

תקלה אפשרית נוספת היא התנתקות הידית. גם במצב זה, לאחר פריצת דלת פנים נדרשת החלפת המנעול. לבסוף, אם מדובר במנגנון נעילה מגנטי, המנעול עלול להיתקע. לעיתים ניתן לפתור תקלה זו גם ללא החלפת המנעול. 
 

מחיר פריצת דלת עץ מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום המנעולנים. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים למנעולן


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות