העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר עינית לדלת

החלפת עינית לדלת היא פעולה קצרה ופשוטה, שניתן לבצע לבד. המחיר משתנה בהתאם לסוגה של העינית ולסוג הדלת. 

כמה עולה החלפת עינית לדלת?

עינית פשוטה של דלת כניסה תעלה בין 50 ל- 150 שקלים בלבד. אחת דיגיטלית תעלה בין 300 ל- 600 שקלים, בהתאם לאיכותה ולמספר הפונקציות שהיא מציעה. כאמור, אין צורך באיש מקצוע בכדי להרכיב עינית לדלת, לכן לא מתווסף מחיר התקנה.

סוגי עינית לדלת

הסוג הראשון הוא העינית הרגילה שיש בכל דלת כניסה. אותה ניתן למצוא בחנויות מנעולים והרכבתה פשוטה מאוד: מבריגים אותה למקומה. ככלל, מחירה של העינית הפשוטה הוא זול, אך משתנה בהתאם לעובי הדלת. 

בנוסף, קיימות היום עיניות דיגיטליות משוכללות. הן כוללות מצלמה ומסך, דרכו אפשר לראות בבירור את המתרחש מחוץ לדלת. בחלקן קיים אף חיבור לאינטרנט, כך שניתן לקבל את השידור גם לטלפון הנייד. גם עינית דיגיטלית ניתן להתקין לבד ובקלות, אך מחירה גבוה מזה של אחת פשוטה. 
 

איך מתקינים עינית לדלת?

ראשית עליכם למדוד את עובדי הדלת, ולבדוק שהעינית ארוכה מספיק על מנת לעבוד דרכה. בנוסף, וודאו שיש לכם מקדח בעובי המתאים לעינית. השלבים להתקנה:

סמנו את המקום בו אתם רוצים למקם את העינית. אם הדלת לא עשויה ממרקם אחיד, עדיף להתקין את העינית במקום עבה בדלת. שימו לב שהמיקום אמור להיות נוח לשימוש בהתאם לגובה הדיירים.

כעת סוגרים את הדלת וקודחים חור בסימון שעשיתם עם מקדח עץ שטוח.

עליכם להרחיב את הקדח לגודל שאתם רוצים.

כעת ניתן להכניס את העיניתי לקדח.

ולבסוף חזקו את שני חלקי העינית בעזרת מטבע
 

איך בוחרים עינית לדלת?

כך תבחרו עינית לדלת:

העינית שאתם מתקינים אמורה לשמש את כל הדיירים בבית, לכן היא צריכה להתאים לכולם. במיוחד אם ישנם ילדים קטנים בבית או מבוגרים, העינית צריכה להיות נגישה להם.

לפני שאתם מתקינים את העינית לדלת, עליכם לוודא שאכן רואים בבירור מה מתרחש מבעד לעינית. במידה ולא תצליחו לראות בצורה מדויקת, לא תעשו שימוש יעיל בעינית.

מקרים מסוימים תבחרו את סוג העינית שתוכלו להתקין על פי סוג דלת הכניסה. לכן כאשר מנעולן יגיע להתקין עינית לדלת, הוא יבחן אילו סוגי עיניות אפשר להתקין.

החליטו על תקציב מראש וכך תבחרו את העינית המתאימה לכם.

 

מחיר עינית לדלת מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום המנעולנים. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים למנעולן


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות