העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר עינית דיגיטלית לדלת

עינית דיגיטלית היא מכשיר הכולל מצלמה ומסך קטן, אותו מתקינים על דלת הכניסה. בעזרת מכשיר זה, ניתן לראות בבירור מי עומד מחוץ לדלת, מכל מקום ובכל זמן. 

כמה עולה התקנת עינית דיגיטלית לדלת?

התקנת עינית דיגיטלית היא פעולה פשוטה למדי שלא דורשת כל ידע קודם. המכשיר מתאים לרוב סוגי הדלתות ואין צורך בקדיחות או העברת חוטים – הוא מוברג לדלת כמו כל עינית רגילה. מחירו של המכשיר נע בין 300 ל- 600 שקלים, תלוי בסוגו ובמספר הפונקציות שהוא כולל. 
 

מה זה עינית דיגיטלית לדלת?

עינית דיגיטלית זה מכשיר שיש בו מצלמה ומסך קטן, מתקינים אותו על דלת הכניסה. ניתן לראות באמצעות מכשיר זה באופן ברור מי נמצא מחוץ לדלת מכל מקום ובכל זמן שרק תרצו, כך שאין צורך להצמיד את הראש ולנסות להבין מי נמצא בצד השני אלא רק לצפות במסך.
 

מהן היתרונות של עינית דיגיטלית לדלת?

קיימים מספר יתרונות לעינית דיגיטלית לדלת:

ניתן לראות בקלות מי עומד בצד השני של הדלת, ואין צורך להיצמד לדלת ולהסתכל מסעד לחור קטן. בנוסף, היא לרוב כוללת מצב לילה וכל רואים תמונה ברורה גם כאשר חשוך.

המכשיר מתאים למבוגרים או לילדים קטנים שנשארים לבד בבית, הוא קל לתפעול ומעניק ביטחון לדיירי הבית.

בתוך העינית הדיגיטלית יש חיישן תנועה המקליטה את כל מה שמתרחש כאשר יש תנועה באזור הדלת. ההקלטות נשמרות בכרטיס הזיכרון הפנימי. כך, תוכלו לדעת אם מישהו התקרב לאזור הבית שאתם לא נמצאים. 

בחלק מהמכשירים קיימת אופציה להתחבר ל- WIFI  כך ניתן לקשר אותם לטלפון נייד. בזכות זאת אתם יכולים לצפות בשידור חי במתרחש מכל מקום, ולקבל התראות במידה ומזוהה תנועה בקרבת הבית. 
 

איך מתקינים עינית דיגיטלית לדלת?

התקנה של עינית דיגיטלית לדלת דורשת חיווט ולכן רצוי לבצע את ההתקנה עם מנעולן מורשה. המנעולן יוציא את העינית הישנה ויבריג את החדשה שכוללת את המצלמה בתוכה. לאחר מכן הוא יעשה חיווט בין המצלמה למסך, יבריג את המסך למצלמה באמצעות בורג מקשר, ולבסוף יצמיד את שני האלמנטים במקומם. ניתן לבצע התקנה של עינית דיגיטלית בכמה סוגי דלתות: בדלת רב בריח, בדלת פלדלת או לדלת מולטילוק. כמו כן, וודאו מראש שניתן להוריד את העינית כך שבמידה ותרצו בעתיד לעבור דירה, תוכלו לפרק בקלות ולהתקין אותה בביתכם החדש.
 

מחיר עינית דיגיטלית לדלת מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום המנעולנים. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים למנעולן


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות