העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר התקנת מנעול עליון

מנעול עליון לדלת, הנקרא גם מנעול כספת עליון, הוא כזה המותקן בתוך גוף הדלת. בדרך כלל מתקינים אותו כאשר רוצים להבטיח הגנה מפני פריצות, כיוון שמסובך מאוד לפרוץ דלתות בהן הוא מותקן.

כמה עולה התקנת מנעול עליון לדלת?

עלות התקנת מנעול כספת עליון לדלת נעה בין 350 ל- 400 שקלים, ללא המנעול עצמו. התקנת מנעול סיני תעלה בין 450 ל- 550 שקלים, ומנעול איטלקי בין 500 ל- 600 שקלים, כולל המנעול. מחיר התקנת מנעול דדבולט ינוע בין 800 ל- 900 שקלים, כולל המנעול. 

מה דורשת ההתקנה?

התקנת מנעול עליון לדלת כניסה היא עבודה מורכבת הדורשת ניסיון ומקצועיות. מדובר באותו סוג מנעול המותקן בכספות – מנעול מכני עם מספר בריחים. ההתקנה תיערך מספר שעות ואף תעלה יותר מהתקנת מנעול רגיל.
 

מה זה מנעול עליון לדלת כניסה ולמה צריך אותו?

מנעול עליון מותקן בתוך דלת הכניסה והוא מאוד קשה לפריצה כיוון שמנעול זה דורש ציוד והרבה זמן וכוח. במידה ואתם מעוניינים לשדרג את רמת האבטחה שלכם בבית ועל המשפחה והרכוש היקר שלכם, התקנת מנעול עליון לדלת יכולה להועיל לכם. בין אם זה בית חדש או יד שניה אתם יכולים לעשות זאת, באופן מהיר ופשוט.
 

מהן היתרונות של מנעול עליון לדלת?

קיימים מספר יתרונות בהתקנת מנעול כספת עליון:

מנגנון נעילה - מנעול כספת עליון מעניק לכם מנגנון נעילה נוסף, בעל 3 בריחים שנכנסים לתוך משקוף הדלת. במקרה של פריצה, על הפורץ לפרוץ שני מנגנונים שונים וזה קשה מאוד לביצוע.

התרעה - מנעול כספת עליון גורם להתרעה מגנבים ופורצים, כיוון שהם מודעים לכך שקשה מאוד לפרוץ את המנעול הזה ולכן ככל הנראה יותרו מראש.

העלות מול התועלת – באמצעות מנעול עליון תקבלו רמת אבטחה גבוהה לעומת עלות ההתקנה שלו, ולכן זה מאוד משתלם.

מה משפיע על מחיר ההתקנת מנעול עליון לדלת?

ישנם מספר סוגים של מנעולי כספת, בהתאם להם יקבע מחיר ההתקנה. מנעול דדבולט הוא הסוג המשוכלל והיקר ביותר, כאשר המנגנון שלו מאפשר להשתמש באותם המפתחות של המנעול הרגיל.

מנעול עליון לדלת רב בריח, הוא סוג איכותי המיוצר באיטליה ובהתאם מחירו גבוה גם כן. ישנם מנעולים פשוטים וזולים יותר, תוצרת סין. בכל אופן, מומלץ לרכוש את המנעול מאיש המקצוע ולא בחנות, כדי להבטיח התאמה מדויקת לדלת ולעיתים אף להנות מהנחה במחיר.  

זאת ועוד, סוג הדלת והעובי שלה ישפיעו על המחיר. בדלת עץ למשל, לא יתאים כל מנעול עליון לדלת אלא סוגים מסוימים כמו דדבולט. התקנת מנעול כספת בדלתות עבות במיוחד תיארך זמן רב יותר ועל כן תהיה יקרה יותר. 

 

מחיר התקנת מנעול עליון לדלת מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום המנעולנים. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים למנעולן


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות