העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר התקנת כספת

כספת ביתית מטרתה להגן על חפצי הערך שלנו מפני גניבה, אבדן או אפילו שריפה בבית. אופן ההתקנה משתנה בהתאם לסוגה.

כמה עולה התקנת כספת?

מחיר התקנת כספת בבית  נע בין 600 ל- 800 שקלים, ללא הכספת עצמה. עבור התקנה בתוך קיר, המחיר עשוי להגיע עד ל- 1,000 שקלים. 

אילו סוגי התקנת כספות יש?

ישנן דרכים שונות בהם ניתן להתקין כספת בבית, ולרוב הדבר מתבצע על ידי איש מקצוע. דרך אחת היא הצבתה בתוך ארון או מקום מסתור אחר, וקיבועה אל המשטח באמצעות הברגה. פעולת הקיבוע היא חשובה ביותר, שכן היא עשויה למנוע את גניבת הכספת. 

דרך נוספת היא קיבוע אל הקיר. ניתן להבריג את הכספת אל הקיר ואף ליצוק בטון על מנת למנוע את עקירתה מהמקום. כמו כן, אפשר להתקין כספת קטנה על הרצפה ולעגן אותה באמצעות בטון ואף הברגה לקיר הצמוד. 

אפשר גם להחביא את הכספת בתור גומחה ייעודית בקיר או במקום מסתור מתחת למרצפת (ישנן כספות שמיועדות אך ורק למיקום זה), התקנות מיוחדות אלו לעתים מלוות באנשי מקצוע נוספים ומחיר ההתקנה עלול לההיות יותר גבוה, בהתאמה למורכבות הפרויקט.

מה חשוב לדעת על התקנת כספת בבית?

כדאי מאוד להתייעץ עם איש מקצוע טרם הרכישה ולוודא שהכספת תתאים מבחינת גודלה, משקלה וסוג נקודת התלייה שלה. לכספות שונות נקודות תלייה שונות, ולא ניתן להרכיבן בכל מקום. 

כמו כן, ניתן לבצע את הקיבוע רק על קיר או רצפת בטון, ולא על מרצפות, למשל. יש לוודא שהקיבוע נעשה באמצעות ברגים חזקים שיכולים לעמוד במשקל רב. לבסוף, כדאי לוודא שהכספת עשויה פלדה או חומר אחר חסין אש, לצורך הגנה מפני שריפות.

 

*המחירון בגדר המלצה בלבד, ייתכנו שינויים במחירים בהתאם למורכבות העבודה*

מחירים מומלצים למנעולן


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות