העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר החלפת צילינדר ללא פריצה

צילינדר הוא החלק בדלת שאליו נכנס המפתח. לחלק זה עלול להיגרם נזק מסיבות שונות, ולעיתים נדרשת החלפתו.

כמה עולה החלפת צילינדר לדלת?

ההחלפה תעלה בין 250 ל- 450 שקלים, כולל עבודת המנעולן ועלות הרכיב עצמו. ישנם מספר סוגי צילינדרים איכותיים ויקרים יותר, שמחירם יכול להגיע ל- 1000 שקלים. אם נדרשת פריצת הדלת, המחיר אף יתייקר.

מתי מחליפים צילינדר?

כאשר מאבדים את המפתח, מומלץ מאוד להחליף צילינדר לדלת לשם תחושת הביטחון. כמו כן, אם המפתח נשבר בתוך הצילינדר ונתקע בו, צריך להחליפו.

בנוסף למקרים אלו, הצילינדר יכול להישחק במשך השנים בגלל לכלוך שנכנס ומונע מהפינים בצילינדר לנוע בצורה חלקה. במצב כזה, המפתח לא יסתובב או שהפעולה תהיה קשה במיוחד.

לעיתים ניתן לפתור זאת בעזרת שימון המנגנון, אך אם התקלה חוזרת מומלץ להחליפו כדי למנוע מצב של צורך פריצת הדלת והחלפת המנעול כולו. 

כיצד מחליפים צילינדר?

החלפת צילינדר לדלת אינה פעולה מורכבת במיוחד עבור מנעולנים. יש להסיר את לוח המגן של מנעול הדלת ולשחרר את הברגים המחזיקים את הצילינדר במקומו. לבסוף, יש להבריג את הרכיב החדש ולהחזיר את כל הברגים למקומם בסדר הנכון. 

מנעולן מסוגל לבצע פעולה זו תוך זמן קצר ותמורת עלות סבירה, ללא תלות בסוג הדלת. מחיר התיקון יהיה זהה עבור דלת רב בריח ודלת עץ, למשל. כמו כן, רוב בעלי המקצוע מחזיקים מגוון רב של צילינדרים והם יוכלו להמליץ על זה שיתאים ביותר לדלת.

 

*המחירון בגדר המלצה בלבד, ייתכנו שינויים במחירים בהתאם למורכבות העבודה*

מחירים מומלצים למנעולן


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות