העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר החלפת מנגנון דלת פלדלת

מנגנון פלדלת הוא מנגנון הנעילה של הדלת. כשמסובבים את המפתח בצילינדר, אותו מנגנון מעגן את הדלת במקומה בעזרת הבריחים. כאשר הוא מתקלקל, נדרשת החלפתו. 

כמה עולה התקנת מנגנון פלדלת?

החלפת מנגנון פלדלת תעלה בין 500 ל- 700 שקלים, עבור רכיב מקורי וכולל ההתקנה. אם יש צורך גם בפריצת הדלת, המחיר יתייקר ב- 200-300 שקלים נוספים. 

כיצד פועל מנגנון פלדלת

כשפותחים או נועלים דלת פלדלת, המפתח מסובב את הצילינדר וזה מסובב גלגל שיניים הגורם להוצאת או הכנסת הבריחים למקומם. דלת עם מנגנון רב בריח מכילה מספר בריחים – מוטות נעילה אשר מקבעים אותה לקיר ולרצפה.

החלפת מנגנון פלדלת

מנגנון פלדלת הוא עמיד ביותר ואמור להחזיק ללא תקלות ל- 10 שנים לפחות. לאחר תקופה זו, מספר תקלות עלולות לצוץ, ביניהן לשונית שבורה או בריח תקוע. כאשר יש בעיה במנגנון פלדלת, ניתן להרגיש זאת מיד: המנעול יתנגד למפתח, יחרוק או שהדלת תתקע. 

אם שמים לב לאחד מסימנים אלה, כדאי להזמין מנעולן ולא להתמהמה. דחיית התיקון עלולה להביא להחמרת המצב ולצורך בתיקונים יקרים יותר. 

החלפת מנגנון פלדלת היא עבודה מורכבת למדי הדורשת ידע וניסיון, על כן מומלץ להיעזר בשירותיו של מנעולן מקצועי. על המנעולן להסיר את המכסה, לפרק את הצילינדר ולבסוף לשלוף את המנגנון כולו ולהתקין אחד חדש. 

באילו מיקרים מבצעים החלפת מנגנון לדלת פלדלת?

מנגנון פלדת הוא עמיד מאוד ואמור להחזיק 10 שנים לפחות, אך לאחר תקופה זו יכולות להיווצר מספר תקלות כמו לשונית שבורה או בריח תקוע. במידה ויש בעיה במנגנון פלדלת תוכלו להרגיש זאת שהמנעול יתנגד למפתח יחרוק או שהדלת תתקע. כאשר זה קורה מומלץ להזמין מנעולן במהרה כיוון שדחיית התיקון עלולה להחמיר את המצב. המנעולן צרך להסיר את המכסה, לפרק את הצילינדר ולשלוף את כל המנגנון ולהתקין חדש.
 

מחיר מנגנון דלת פלדלת מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום המנעולנים. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה ואיכות חומרי הגלם.

 

מחירים מומלצים למנעולן


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות