העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר ביקור מנעולן

אם מנעולן ביקר אצלכם אך מאיזושהי סיבה לא ביצע את עבודתו, תצטרכו לשלם בכל אופן עבור הביקור. זה יכול לקרות אם הוא לא הצליח לפתור את הבעיה, אם אין לו את הציוד הדרוש או בשל סיבות נוספות.

כמה עולה ביקור מנעולן?

עלות הביקור, ללא כל תיקונים, נעה בין 200 ל- 250 שקלים. כמובן שאם תתבצע עבודה כלשהי, מחיר הביקור יתקזז ממחיר העבודה. ביקור מנעולן מחוץ לשעות העבודה המקובלות, בסופי שבוע או בחגים, יעלה הרבה יותר: בדרך כלל כפול מהמחיר הרגיל. 

ביקור מנעולן – מה חשוב לדעת?

ראשית, כדאי לדעת כי בשונה מתחומים אחרים, לא נדרשת הסמכה כלשהי כדי להיות מנעולן. לכן, טווח המחירים בשוק הוא רחב ומנעולנים שונים יגבו מחירים שונים. רובם יוכלו לתת הצעת מחיר כבר בטלפון, לפני הגעתם. לכן, כדאי לבצע סקר שוק קצר ולקבל מספר הצעות טרם הזמנת ביקור מנעולן.

שנית, ניתן לבקש מהמנעולן להציג תעודת יושר, המעידה כי אין לו רישומים פליליים. בתחום כזה בו לא נדרשת תעודה מקצועית כלשהי, רבים מאנשי המקצוע בוחרים להחזיק בתעודה זו. 

זאת ועוד, אם מדובר בפריצת דלת, על איש המקצוע לדרוש תעודות המראות כי מי שהזמין אותו הוא אכן בעל הנכס או השוכר, לפני שיבצע את הפריצה. בסיום העבודה, כדאי לבקש חשבונית המציינת את הסכום ששולם ופעמים רבות אף מהווה תעודת אחריות.

 • הזמינו מנעולן מנוסה - עליכם לוודא שאתם מזמינים איש מקצוע המנוסה בתחום ובפרט בעבודה שאתם צריכים שהוא יבצע. לדוגמא, אם אתם צריכים שהמנעולן יפרוץ דלת בבית כיוון שנתקעתם בחוץ מבלי המפתח, בדקו מראש האם יש לו ניסיון בפריצת דלתות. כך תמנעו אי נעימות.
   
 • חוות דעת והמלצות - מומלץ לקרוא לפני שאתם מזמינים את המנעולן חוות דעת שלקוחות כתבו על המנעולן. בדקו האם הוא הגון, מגיע בזמן, מבצע עבודה מקצועית וגובה מחיר הוגן. הבדיקה הזאת תעזור לכם להחליט האם כדאי לכם לקבוע איתו או לבדוק מנעולן אחר.
   
 • סקר שוק - בצעו סקירה כדי להבין מה המחירים המוצעים היום על מנת לקבל מושג לגבי המחיר שהוא אמור לגבות ממכם. כך תוכלו להגיע כמה שיותר מוכנים ולא להיות מופתעים כאשר הוא כבר נמצא אצלכם, ובמידת הצורך תדעו איך להתנהל מולו.
   
 • תעודת יושר - וודא שיש למנעולן תעודת יושר מטעם המשטרה ושהוא עבר את הקורסים הנחוצים ויש לו את ההסמכה הנדרשת כדי להיות מנעולן מקצועי.
   
 • דרשו מוצר חדש - אם אתם מזמינים את המנעולן עבור החלפת צילינדר או מנעול בדלת שלכם, בדקו שהוא מספק לכם מוצר חדש באריזה מקורית .ככל הנראה אם האריזה סגורה הכל בסדר והצילינדר חדש. בנוסף, בסיום העבודה דרשו מהמנעולן אחריות כתובה על הצילינדר או המנעול, ובקשו ממנו את כל הפרטים הרלוונטיים, כדי שיהיה לכם למי לפנות בשעת הצורך.
   

מה בודק מנעולן בעת הביקור?

במידה ונתקעתם מחוץ לדלת, המנעולן יוכל לפתוח עבורכם את דלת הבית במגוון שיטות שונות. ישנם הבדלים גדולים בין סוגי הנעילות, הדלתות ומערכות הצילינדרים בין הבתים. במקרים מסוימים בהם אין ברירה אחרת, המנעולן יכול להחליף את המנעול כולו ואפילו להסיר את הדלת לחלוטין, זה תלוי במקרה.
 

מחיר ביקור מנעולן מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום המנעולנים. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים למנעולן


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות