העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מנעולן במאה ה 2014

כל אמצעי הבטיחות הרלוונטיים

clock-icon 1 דקות קריאה
צוות B144

הביטחון האישי הינו פרי השקעה מתמשכת ולמעשה, תחושת הביטחון האישי של כל אחד מאתנו הינה הבסיס ליצירת אורח חיים מלא סיפוק והנאה. בעידן בו פריצה או גניבה של ציוד אינה עניין נדיר, חשיבות יצירת מערך הגנה אישי לבית או למשרד הינה מרכזית. נהפוך הוא, ככל שהשתכללו מערכות האבטחה בשנים האחרונות כך הלכו והשתכללו גם הפורצים והגנבים בטכניקות העבודה שלהם. על מנת להבטיח את השקט הנפשי שלנו בכל מקום בו נימצא חשוב להתקין בבית או בעסק מערכת אבטחה מתקדמת ומקיפה.

אזעקה לא לוקחים סיכון

תודות לפיתוחים מחקריים של השנים האחרונות ניתן להתאים את האזעקה לצרכי החלל הפנימי. מנעולן מקצועי יוכל להגיע למקום, לברר בדיוק מה היא האזעקה המתאימה ביותר ולבחור את הדגם הנותן את מקסימום הצרכים לבית העסק. סוגי אזעקות שונים כוללים אזעקות המבוססות על גלאי נפח פנימי וחיצוני המאתר את גודלו של השטח ומופעל עם שינוי בנתונים הראשוניים. דגמים נוספים של אזעקות שיכול מנעולן מקצועי להתקין הינן אזעקות המבוססות על גלאי קרן - הקולט תנועות בין שתי הקרניים. אזעקה זו עמידה לתנאי מזג אוויר קיצוניים.

מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה מסוגים מתקדמים ומרשימים מושגות היום בכל חנות אולם על מנת להבטיח כי אתם מתקינים את מצלמת האבטחה המתאימה ביותר לצרכיכם חשוב לפנות אל מנעולן בעל ניסיון בתחום. בין המצלמות הקיימות ומוצעות כיום בשוק נמצא את מצלמות הכיפה הנסתרות מן העין ומתאימות במיוחד לבתי עסקים, מצלמות לאתרים חשוכים הפועלות על לדים ומצלמות שיכולות לצלם גם בחושך מוחלט. ההתאמה של מצלמת אבטחה לבית הפרטי, לעסק או לכל חלל אחר מצריכה חוות דעת מקצועית של מנעולן מנוסה.

אינטרקום מי זה דופק בדלת?

אינטרקום הינו מנעול מצוין לגרים בבתים גבוהים או עבור אלו שהכניסה לבית רחוקה מהם. מערכות האינטרקום הקיימות כיום מציעות אינטרקום בתוספת מצלמה ו זיהוי קול, סיסמה או זיהוי לפי טביעת אצבע ואפילו שילוב של טלוויזיה קטנה במערכת האינטרקום. על מנת להתאים את מערכת האבטחה העונה על מקסימום הצרכים שלכם הזמינו מנעולן מקצועי עוד היום! 

לפעמים אין לנו ברירה ועלינו לפעול. חייבים להחליט ואנחנו יודעים שיש לזה מחיר. יש לשקול לאיזה בעל מקצוע אנחנו בוחרים, כמו בכל תחום, וכן לפעמים שווה לנו להשקיע עוד כמה שקלים על מנת להיות בטוחים. בדקו המלצות לפני שאתם עושים החלטות והחליטו חכם.

 המאמר נכתב בחסות - מנעולן מומחה - עושים אצל locks

search