העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

איך לבחור מכון יופי?

מה צריך לברר לפני שבוחרים מכון יופי?

clock-icon 1 דקות קריאה
צוות B144

איך לבחור מכון יופי?

הידעתם?

בסקרים הנערכים בשנים האחרונות עולה בהתמדה אחוז הגברים המדווחים כי הם מודעים לחשיבות האסטטיקה ומטפלים בעצמם כדי לשמור על מראה בריא וצעיר, גם בטיפולים במכוני יופי. עדיין ניתן לראות במכונים השונים בעיקר נשים אבל כבר לא מפתיע לראות גבר המגיע כדי להסיר שיער, לטפל בציפורניו או לטפח את עורו.

אם כן, כיצד תבחרו, גברים ונשים, את מכון היופי המתאים ביותר עבורכם?

יוצאים קבוע – ניתן להחליף קוסמטיקאית כאשר עולה הצורך אולם ישנם יתרונות ברורים להגעה לטיפול אצל מטפלת קבועה המכירה את תכונות הפנים, עוקבת אחר ההתקדמות והשינויים והטיפולים אצלה הם למעשה גם שגרת טיפול וגם תהליך מתמשך.
לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן – חשוב לבחור את המכון גם על-פי מיקומו. אם תבחרו מכון המרוחק מאוד מביתכם, סביר שההגעה המסורבלת אליו תגרום לכם לוותר פעמים רבות על המאמץ וההוצאה הכספית ולהזניח את ההקפדה על הטיפול בגוף או בפנים. מכון יופי הסמוך לבית וחנייה פנויה יקלו עליכם להגיע אליו בטווחי זמן קבועים. ואם המכון ממש קרוב למקום מגוריכם אתם תזכרו בטיפול שאתם צריכים לעבור בכל פעם שתעברו לידו.
סוגי הטיפול – ישנן העדפות שונות לטיפולים שונים במכון אחד או במקומות נפרדים, אולם חשוב לבדוק כי כל הטיפולים הנדרשים והרצויים עבורכם זמינים במכון היופי הנבחר ומועברים בו על-ידי מטפלים מוסמכים, מנוסים ומקצועיים.
אחד על אחד – גם כאשר המטרה היא טיפול יופי, בסופו של דבר זהו זמן שאתם מבלים עם המטפל וחשוב שתרגישו נעים במהלך הטיפול משום שתחושת הנוחות והפינוק הם חלק בלתי נפרד מהמתנה שאתם מעניקים לגוף. כדאי לבחור במכון יופי בו עובדים המטפלים שגורמים לכם להרגשה נעימה בכל ביקור.
תורת החומרים – חומרים כימיים מסוגים שונים מעורבים כמעט בכל סוגי טיפולי היופי. זכרו לוודא כי אתם בוחרים את מכון היופי המשתמש בחומרים המתאימים לכם הן מבחינה בריאותית, הן מבחינת ההרגשה והן מבחינת הערכים – מי שמעדיף תמיד להשתמש בחומרים טבעיים או מקפיד להשתמש בחומרים אלרגניים  - חשוב שייבחר מכון יופי העושה שימוש רק או גם בחומרים אלו.
רישיונות בבקשה – בביקורכם הראשון במכון יופי חדש, אל תחששו לשאול ולבקש לראות תעודות המעידות על מקצועיות והסמכת המטפלים לעסוק בתחומים בהם הם מתמחים ולהשתמש בחומרים ובמכשירים הקיימים במכון. עדיף להיות זהירים מאשר להצטער בדיעבד.
לסיכום - בחירת מכון יופי נעשית על פי פרמטרים רבים אולם החשוב מכל הוא שבסיום הטיפול תרגישו מרוצים, שמחים ויפים.

search