העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

איך לעבור טסט לרכב? הכנת הרכב לקראת הטסט

הגיע זמן מבחן הרישוי השנתי? אתם לחוצים? חוששים שלא תעברו את הטסט לרכב? בואו נספר לכם איך לעבור טסט לרכב בקלות.

צוות B144
clock-icon 1 דקות קריאה

הגיע זמן מבחן הרישוי השנתי? אתם לחוצים? חוששים שלא תעברו את הטסט לרכב? בואו נספר לכם איך לעבור טסט לרכב בקלות

 

כחודש לפני מועד הטסט לרכב, מגיעה בדואר מעטפית ובה הרשיון החדש והנחיות איך לעבור טסט לרכב. משרד התחבורה לא יספר לכם איך לעבור טסט לרכב מבחינה מעשית, אלא רק מבחינה פרוצדורלית: ב"איך לעבור טסט לרכב" משרד התחבורה מתכוון לאילו מסמכים עליכם להביא, את מי עליכם להחתים במקרה שאתם מוסרים את הרכב לבדיקה בידי צד שלישי וכד'. אנחנו נספר לכם איך לעבור טסט לרכב מהבחינה המעשית יותר:

 

איך לעבור טסט לרכב תשלום אגרת הרישוי

השלב הראשון באיך לעבור טסט לרכב הוא תשלום אגרת הרישוי. אתם יכולים לשלם את האגרה ביום הטסט עצמו בסניף דואר או סוכנות דואר במזומן או בצ'ק או בכרטיס אשראי בעמדות ממוחשבות או בכרטיס אשראי באינטרנט או במוקד טלפוני של משרד הרישוי. במסגרת המאמר "איך לעבור טסט לרכב" נגלה לכם, שאתם לא חייבים לעשות את זה שבועעים או שלושה מראש, אלא גם באותו יום: מחשבי משרד התחבורה ומכוני הרישוי מחוברים ובמכון הרישוי ידעו שביצעתם את תשלום האגרה גם בלי כפל הרישיון, שעליו כתוב "שולם".

איך לעבור טסט לרכב הכנה לטסט: אורות ולוחיות רישוי

לא חבל יהיה אם תכלשו בטסט רק על נורית איתות שרופה או נורית ברקס כבויה? בידקו שכל האיתותים פועלים ושכשאתם לוחצים על הבלמים נדלקות כל נוריות הבלימה. כנ"ל לגבי הפנסים האחוריים והקדמיים. ודאו שהפנסים הקדמיים לא מעורפלים, ואם העדשות אטומות, נקו אותן בעזרת קיט שאותו אפשר לקנות בכל חנות לאביזרי רכב. במסגרת ה"איך לעבור טסט לרכב" שלכם, אל תשכחו לנקות את לוחיות הרישוי ולרענן לפחות את הצבע השחור של הספרות.

איך לעבור טסט לרכב ניקוי מערכת הפליטה: אפשר לקנות חומרי ניקוי למזרקים ולמערכת הפליטה בכלל, שאותם מוסיפים למכל הדלק או לשמן. סעיף זה ב"איך לעבור טסט לרכב" דורש קצת הכנה מראש, כיון שיש להוסיף את התוסף על מכל ריק ולנסוע עם הרכב כמה עשרות קילומטרים לפחות, כדי שהניקוי יתרחש.

איך לעבור טסט לרכב הכנה לטסט וניקוי המרכב התחתון: הרבה בעיות בטסט נגרמות בגלל בלמים שחוקים ומערכת היגוי לא תקינה. נקו את החלק התחתון של המרכב בעזרת קיטור (בתחנות שטיפה). זה יקל על הבוחן לראות מה בדיוק קורה מתחת לרכב שלכם, והוא יכשיל אתכם על ספק תקלה.

איך לעבור טסט לרכב הכנה לטסט: בלמים והיגוי: במסגרת הזו כדאי לקחת את הרכב למוסך ולבדוק שרפידות הבלמים לא שחוקות ושאין נזילות במשאבות הבלימה. מתיחת ההנדברקס תקל עליכם לבלום בזמן המבחן.

איך לעבור טסט לרכב הכנה נפשית: הכי טוב, פשוט תרגעו. מה יכול כבר לקרות? ימצאו תקלה וישלחו אתכם למוסך, לתיקונים? זה רק טסט לרכב, לא ארוחת ערב אצל החותנים...

search
ממוצע דירוגים: 5 מתוך 5, כמות מדרגים:1