העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

אחסון דירה לפני הובלה, למי זה מתאים?

בשנים האחרונות אנחנו רואים דרישה הולכת ועולה לשירותי אחסון לאנשים פרטיים: מחסנים קטנים שמושכרים על בסיס יומי או חודשי. איך ומתי להשתמש במחסן כזה לפני מעבר דירה?

clock-icon 2 דקות קריאה
מחסן עם מנעול קוד

מכירים את תוכניות הטלוויזיה האלה, שבהן רואים אנשים שקונים תכולות מחסנים מושכרים במכירות פומביות? מדובר בתוכניות שמצולמות בארצות הברית, שם משתמשים הרבה במחסנים מושכרים לאחסון פריטים אישיים שונים, תכולות בית או משרד, ועוד. המחסנים האלה מאפשרים לשמור פריטים בצורה מוגנת ומאובטחת וגם אנונימית: אף אחד לא יודע מי אתם ומה אתם מאחסנים במחסן כזה. 

גם בישראל, מחסנים פרטיים ושירותי אחסון פרטיים יכולים לשמש אתכם לצרכים שונים, למשל בתקופה שלפני מעבר דירה.

 

אתם משפצים את הבית או בונים בית חדש

אחת השאלות הגדולות, בזמן שבו משפצים בית או דירה, היא מה לעשות עם כל הפריטים והרהיטים שאין בהם צורך. לתקופת השיפוץ, משפחות רבות עוברות לדירה או לבית שכורים, לרוב קטנים יותר: הילדים עוברים לגור בחדר אחד, הסלון קטן יותר ויש להניח שיש גם רק חדר אמבטיה אחד. 

 

אז מה עושים עם כל מה שאין לו מקום?

אפשר כמובן לסגור חדר בדירה שעוברת שיפוץ, אבל אז החפצים נשארים חשופים לגניבות – הדירה ריקה, כאשר אין בה פועלים – ובנוסף צריך להעביר את החפצים מחדר לחדר, בזמן השיפוץ. 
פתרון אחר הוא להעביר את החפצים לדירה שמשמשת למגורים, אבל כאמור, הדירה קטנה יותר, ואין בה מקום. 
הפתרון המקרה כזה הוא להעביר את הרהיטים הכבדים וחפצים שלא משתמשים בהם בזמן השיפוצים, לחסן שכור. 
במקרה כזה יש כמובן לבצע הובלה או העברה, אבל יש להניח שממילא תצטרכו להוביל רהיטים ופריטים שונים לדירת המגורים הזמנית; תוספת המחיר לא תהיה גבוהה. 

 

בן אדם מאחסן את תכולת דירתו במחסן

 

יוצאים לשליחות לחו"ל? עושים רילוקיישן?

גם כאן כדאי לכם לשקול להשתמש בשירותי אחסון או במחסנים שכורים. 
אפשרות אחת היא למכור את הפריטים השונים שיש לכם: מוצרי חשמל שונים או אלקטרוניקה, בגדים וכו'. קחו בחשבון שלא כל דבר יימכר ולא תמיד במחיר שיהיה כדאי.
אם יש לכם קטנוע או אופנוע או אפילו רכב אספנות שאתם לא רוצים למכור, בהחלט יכול להיות ששרות אחסנה יהווה עבורכם פתרון טוב. 
וגם, אם יש לכם פריטים אישיים שאתם רוצים לשמור, ריהוט מיוחד או חפצי אמנות, אל תשאירו אותם בדירה שאתם משכירים; כדאי לכם לארוז אותם ולאחסן בצורה מוגנת ומאובטחת. 

 

שירותי אחסון למקרים פחות נעימים

קורה וזוגות נפרדים. אז, עד שהוא או היא מתארגנים בדירה חדשה, לפעמים יש צורך לאחד מבני הזוג במקום אחסון לפריטים אישיים. פתרון טוב הוא מחסן שכור או שרות אחסון: אפשר לקחת יחידה קטנה, לא חייבים לחשוב במושגים של מחסן שמספיק לדירה שלמה. 
שימוש נוסף ליחידות אחסון הוא במקרה של מוות, חלילה, או במקרה שבו הורה מבוגר עובר לדיור מוגן. 
בין אם מסיבות אישיות ורגשיות, ובין אם מסיבות פרקטיות: במקרים כאלה לא ממהרים לעיתים למכור פריטים או לזרוק אותם, ולכן כדאי לשכור יחידת אחסון, באופן זמני. 
לסיכום: שירותי אחסנה או מחסנים אישיים או גדולים יותר, שמיועדים להשכרה, מהווים פתרון טוב למגוון צרכים: למשפצים ובונים, למי שנוסעים לחו"ל לתקופה ארוכה או למי שעוברים שינוי בחיים האישיים שלהם. 
לפני שאתם ממהרים למכור פריטים או רכוש ולפני שאתם מבקשים טובות מהורים וחברים, חישבו גם על הפתרון הזה. 
היכנסו לאתר b144 ומצאו שרות אחסון או חברה להשכרת מחסנים