העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

עיצוב הבית עם מוצרי פרזול

מוצרי פרזול מוסיפים המון למראה הרהיט או הדלת, ועל כן בכוחם לשדרג את עיצוב הבית בעלות נמוכה יחסית למוצר חדש.

clock-icon 1 דקות קריאה
צוות B144

מוצרי פרזול – ידיות לדלתות וארונות, רגלי מתכת לארונות ומדפיות ועוד – מוסיפים הרבה מאוד למראה הרהיט או הדלת, ויכולים לשדרג אותם בעלות נמוכה יחסית לקניית מוצר חדש.

חישבו רגע: אולי המטבח שלכם כבר לא נראה מי יודע מה, אבל יכול להיות מדובר רק בדלתות, שאתם לא אוהבים? יכול להיות שהמטבח עצמו במצב טוב, ושדרוג חכם בעזרת צבע או פורמייקה ופרזול מודרני, יעשה הבדל גדול.

פרזול טוב – רגלי ברזל מעוצבות – יכול לשנות לחלוטין את המראה של כל ארון 'איקאה' או ארון אחר להרכבה עצמית, שקונים בחנויות עשה זאת בעצמך. זכרו שפרזול נעשה לא רק בברזל: אפשר למצוא פרזול אלומיניום, ברונזה, משולב עץ, פלסטיק או פורצלן, ועוד ועוד.

מהם מוצרי פרזול?

פרזול נחלק לשני סוגים: פרזול ביתי ופרזול תעשייתי. הראשון מעניין אותנו כאן יותר, אבל כדאי לדעת שיש גם ספקי פרזול תעשייתי ופרזול לבניין. הראשונים מוכרים צירים וגלגלים לעומסים גדולים, כננות שונות ומתקנים אחרים, שלפעמים יש בהם צורך גם בסביבה הביתית או ברכב.  פרזול לבניין כולל, בין השאר, ברזלי בניין, אבל גם צירי דלתות ושערים וכד'.

ספקי פרזול ביתי וחנויות פרזול מציעים שפע עצום של מוצרים, שכוללים, בין השאר:

  • ידיות לרהיטים מכל הסוגים
  • מנגנוני פתיחה, מגירות ומסילות
  • מתקני אחסון למטבח ולחדרים אחרים
  • צירים לריהוט ודלתות הזזה לרהיטים
  • גלגלים ורגליים
  • מנעולים שונים – כולל מנעולי תליה
  • בנוסף, חנויות פרזול יציעו לכם שפע גדול של אביזרי אמבטיה ושירותים, בכל אופי ובסגנון עיצובי שיתאים לכם.

כמו בכל קנייה של אביזרים מעוצבים הביתה, כדאי מאוד לא לסמוך רק על מראה הידית או האביזר בחנות. קנו או השאילו כמה דוגמאות הביתה, ובדקו "בשטח" איך נראים הדברים. אם אתם מחליפים ידיות או כל אביזר אחר, ודאו שיש התאמה בין מרחקי הקדחים הקיימים לפרזול החדש. בכל אביזרי הפרזול, ללא יוצא מהכלל, ודאו מה טיב ואורך האחריות שאתם מקבלים על המוצר – כולל שבר, שחיקה או קלקול.

ומה קורה אם לא מצאתם משהו מתאים?

תמיד אפשר לפנות למסגר או מסגריה, שיכינו עבורכם פרזול מקורי ו'אישי'. אנחנו נוטים לפנות למסגרים כשמדובר בשערי או גדרות מתכת, במעקות בתוך הבית ומחוצה לו, ובעבודות ריתוך ומסגרות גדולות, אבל יש לא מעט מסגרים שהם ממש אמנים בברזל. מסגר טוב כזה יוכל לייצר עבורכם פרזול מקורי או לתקן פרזול עתיק או ישן שנפגע ונשבר. בנוסף, ריתוך נקודתי יכול להחזיר לחיים שער ברזל שהחליד וציריו נפלו – לא חייבים לקנות חדש.

העלות של פרזול בהזמנה ממסגר או במסגריה עשוי בהחלט להיות גבוה מזה של אביזר או אלמנט מוכן, אבל תקבלו מוצר שיש לכם בלבד, ומתאים התאמה מלאה לטעם האישי ולבית שלכם.

search