העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחירון מוסכים מומלץ

B144 עוזר לכם לעשות את הבחירה החכמה באמצעות מחירונים, ומציג עבורכם את המחירים המומלצים בשוק לשירותים השונים של בעלי המקצוע. הנתונים הבאים נאספו ממגוון בעלי מקצוע בתחום המוסכים.

מעוניינים לבצע בדיקה לרכב שלכם, או להעביר אותו טיפול? רוצים לדעת מהו המחיר שהמוסך יגבה ממכם? מחירון מוסכים יכול לעזור ולהקל עליכם לפני שאתם פונים לאיש המקצוע. כך תוכלו להגיע עם ידע שיוכל לעזור לכם לבחור את השיפוצניק הנכון עבורכם, מבחינת מחיר ומקצועיות, ותדעו כמה אתם אמורים לשלם, עבור תיקון או טיפול ברכב שלכם.

לפניכם מחירון מוסכים, המציג טווח מחירים ממוצע בשוק כולל פירוט, עבור מגוון שירותי מוסך, כגון: החלפת בלמים, בדיקת רכב פרטי לפני קנייה, כיוון פרונט, החלפת ציריה, מילוי גז למזגן ברכב ועוד. בנוסף, מידע עם הסברים על סוגי העבודה, לדוגמא, כיצד תדעו לזהות דליפת גז, מדוע עליכם לבצע בדיקת בלמים או מהי בכלל בדיקת רכב לפני קניה. כמו כן, המידע נאסף ממגוון עסקים ברחבי הארץ.

שימו לב, מחירון מוסכים מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר, והמחיר עשוי להשתנות בהתאם למורכבות העבודה ואיכות חומרי הגלם.


מחירים מומלצים למוסכים


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות