העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

טיפולים שוטפים לרכב

לקיחת הרכב למוסך אינה נחשבת למטלה אהובה, ורבים נוהגים לדחות אותה לרגע האחרון או למצבים של אין ברירה. אולם מסתבר שטיפול שוטף לרכב יכול לחסוך כסף וטרדה רבים.

clock-icon 1 דקות קריאה
טיפולים לרכב

אנשים רבים נוטים לחשוד כי ההמלצה על עריכת טיפולים קבועים לרכב על ידי בעלי מוסכים נועדה כדי לספק להם עוד פרנסה, אך המציאות מראה שהקפדה על טיפולים שוטפים בעיקר אם הם מתבצעים אצל מוסך מורשה, דווקא חוסכת כסף.

על החשיבות של הקפדה על טיפולים קבועים לרכב המבוצעים אצל מוסכים מורשים

הקפדה על טיפולים קבועים שומרת על תקינות הרכב לאורך זמן. רכב המטופל באופן קבוע נשמר תקין ומתבלה לאט יותר.מוסך מורשה המתמחה בסוג הרכב המסוים הוא המקום המועדף מבין מבחר מוסכים לטפל ברכב באופן קבוע.
 

מניעת תקלות

טיפול שוטף מאתר תקלות בתחילתן עוד לפני שנגרם נזק לרכב ובכך מונע נזק מצטבר וגדול יותר שיעלה לבעל הרכב כסף רב ובזבוז זמן מיותר. בעלי המקצוע המיומנים העובדים אצל מוסכים ובמיוחד אצל מוסך מורשה, מומחים באיתור תקלות כשהן רק בהתהוותן.

 

 

טיפול לרכב שלך

 

 

בטיחות

הקפדה על טיפולים שוטפים אצל מוסכים מונעת תקלות או פגמים העלולים להיות מסוכנים ולעלות בחיי אדם. רכב מטופל הוא רכב בטיחותי. טיפול בבלמים, פחחות, החלפת שמנים, הקפדה על החלפת מגבים ובדיקת צמיגים לפני החורף ועוד, עלולים להיות קריטיים בשעת תאונה חלילה, ולעזור במניעה של תאונות.

שמירה על ערך הרכב  

הדבר מאפשר למכור אותו במחיר גבוה. מי שמטפל ברכבו באופן קבוע אצל בעלי מוסכים ובמיוחד אצל מוסך מורשה יכול לבקש מבעל המוסך לנהל עבורו תיק טיפולים לרכב. מוסכים המנהלים עבור הלקוח תיק טיפולים מסייעים לו למכור את רכבו בסופו של דבר במחיר מחירון או אף מעבר לכך. רכב שעבר את כל הטיפולים הדרושים ובזמן נשמר תקין, כחדש, ולכן ניתן למכור אותו במחיר מקסימאלי.

בעלי מקצוע אצל מוסכים מורשים מכירים את הרכב הספציפי לעומקו, עד לפרטים הקטנים. הם מכירים את המפרט הטכני של כל רכב ורכב, ויודעים לאתר כל תקלה בקלות ולתת לה את המענה הנכון. חלקי החילוף הינם חלקים מקוריים של היצרן דבר המבטיח עמידות רבה. על כן, טיפולים קבועים מבטיחים שמירה על הרכב וחיסכון כספי.

 

ממוצע דירוגים: 3 מתוך 5, כמות מדרגים:2