העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מוניות – לא רק ספיישל

מוניות משמשות אותנו לצרכים רבים. בואו להכיר את כל האפשרויות העומדות בפניכם

clock-icon 1 דקות קריאה

לאחרונה נעשים ניסיונות רבים כדי לקדם פתרונות תחבורתיים בתחום מוניות השירות כך שלציבור תהיינה יותר אפשרויות. לניסיונות אלו אפשר להכניס גם את יוזמת עיריית ת"א להפעלת קווי אוטובוס ומוניות שירות בשבתות ובחגים וגם את אישור וועדת הכלכלה בכנסת להאריך את תקופת הפעלת קווי השירות, כדי להגביר את התחרותיות בתחבורה הציבורית ולהעניק יותר נוחות לנוסעים. מעבר לנסיעות בתוך העיר בעזרת מוניות ונסיעות בינעירוניות בקווי השירות, ישנם שירותים נוספים רבים ואיכותיים שניתן להיעזר בהם במוניות הרבות הפועלות בישראל.

במאמר זה ננסה לספק מספר אפשרויות שיכולות לעזור לכם, לחסוך כסף ולהקל על הניידות שלכם.

מוניות - לא רק ספיישל

  • מוניות לנתב"ג: נכון שכיום יש רכבת המגיעה עד לשדה התעופה, אך לא תמיד שעת הטיסה תואמת לזמן הגעת הרכבת. מבחינה זו לפעמים נסיעה ישירה לנתב"ג במונית היא עדיפה ונוחה יותר. אינכם צריכים לדאוג מה לעשות עם הרכב הפרטי, אינכם משלמים על חנייה בשדה התעופה או ביישוב סמוך. אתם פשוט מגיעים לטיסה שלכם בזמן ובראש שקט. זהו פיתרון יעיל מאוד הן ללקוחות פרטיים והן לעסקיים וגם עבור עובדים, לקוחות ואורחים אחרים.
  • הסעות עובדים: ארגונים רבים בישראל מפעילים מערכי הסעות לעובדים במקום לספק רכבים צמודים בליסינג או במקום לשלם על הוצאות הנסיעה. זהו פיתרון יעיל, העשוי להיות זול יותר עבור הארגונים. הפתרון של הסעות עובדים יעיל במיוחד במקרים של עבודה משמרות וכיוצא באלו. מוניות, בעיקר המוניות הגדולות, מתאימות מאוד להסעות עובדים והן מספקות פתרון הסעה יציב וקבוע.
  • נסיעות מיוחדות: נסיעה ב"מונית ספיישל" היא כמובן סוג של נסיעה שכולנו מכירים, לדוגמה בנסיעות בתוך בעיר שאין בה קווי שירות אנו נוסעים במונית ספיישל. אך ניתן גם להזמין ספיישל לנסיעות מיוחדות אחרות אל מחוץ לעיר או למגוון יעדים – בדומה לנסיעה לשדה התעופה. נסיעה במונית ספיישל היא נסיעה נוחה מאוד, זמינה, ובעיקר אפשר להתפנות לנושאים אחרים במקום לנהוג ואפילו פשוט לנוח.
  • נסיעות תיירות: כאשר מגיעים אורחים מיוחדים מחו"ל (לארגונים ועסקים) או אפילו כאשר רוצים לארגן טיול פרטי, נסיעה במוניות היא רעיון מקורי ונוח מאוד. מוניות הן פיתרון יעיל מפני שניתן להזמין את הרכב המתאים לכמות הנוסעים ולאופי הנסיעה – כולל רכבים יוקרתיים – הנהגים בנסיעות תיירות הם על פי רוב נהגים מקצועיים המכירים את הדרכים היטב. זהו פיתרון מושלם ליום טיול קצר וזריז באתרי התיירות המרכזיים וגם לטיול מרוכז של מספר ימים.
  • תחליף לאחזקת רכב: אולי זה נחשב לרעיון נועז להשתמש במוניות כתחליף לרכב פרטי. אבל כשהדלק רק מתייקר, הביטוחים בשיאם, כשאין חנייה בחינם וכשיש טיפולים ותקלות– אפשר בהחלט לוותר על הרכב ולהזמין מונית ספיישל, אם יש לכם זמן וסבלנות - מונית שירות, כמעט לכל נסיעה וע"י כך לספק לעצמכם פיתרון נסיעה זמין ונוח ובמקרים רבים אפילו זול יותר.

לסיכום, מוניות הן אמצעי תחבורה שימושי ויעיל מאוד למגוון אדיר של שימושים ביומיום כמו גם במקרים מיוחדים. המוניות מעניקות לכם נסיעה מהירה, ישירה ונוחה.